Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Ankara Cam Giydirme

Ankara Cam Giydirme

Ankara cam giydirme pvc malzemeden üretilen bir malzeme olan folyo üzerine dijital baskı yapılması ve yapışkan arka yüzeyine yapışkan sürülmesi ile oluşturulan bir tür kaplamadır. Yapışkanlar cam giydirmelerin kullanılacağı alanlara göre değişiklik gösterebilmektedir.

Ankara Cam Kaplama

Bu tarz cam giydirmeler daha sonra folyoların çıkartılabileceği alanlarda kullanılan folyolardır. Çok fazla kuvvetli olmayan yapıştırıcılar kullanılan bu folyolar kolayca sökülebilir ve arkalarında iz bırakmazlar. Temizlenemeyen cam giydirmeler daha sonra sökülmesi planlanmayan camlar için kullanılırlar. Oldukça güçlü yapıştırıcılar kullanılan bu tarz folyolarda ise çıkartılma durumunda arkasında iz bırakacaktır. Ancak çok daha zor yıpranırlar ve yağmur, kar, nem gibi durumlardan etkilenmezle

Ankara Reklam Cam Giydirme

Birkaç çeşit cam giydirme çeşidi bulunmaktadır bunlar kullanılacakları yerlere ve durumlara göre farklılık gösterebilmektedir.

Cam Cephe Giydirme Ankara

Çok fazla cam içeren binalarda sıklıkla görülen bir folyodur. Folyonun özelliği sık delikli olması sayesinde içerden dışarıyı göstermesi ancak dışarıdan içeriyi göstermemesidir.

Cepheye Germe Olarak Yapılan Giydirmeler (Delikli vinil)

Bu malzeme de delikli olmasına rağmen brandadan üretilmektedir. Bu malzemede de içeriden dışarıya görebilişiniz ancak dışarıdan içerisi görünemez. Ancak farkı cam üstüne doğrudan yapıştırmak yerine dışarıdan demir karkaslar üzerine gerdirerek yapılır.

Buzlu Folyo ( Kumlu Folyo)

Genellikle şirketlerde toplantı odalarında ya da mağazaların dış camlarına yapıştırma olarak yapılan bir malzemedir genellikle renksizdir. Cam üstünde flu ya da buzlu bir görüntü sağlamasından dolayı ışığı içeri alır ancak içerden ya da dışardan herhangi bir gözükmez.

Cam filmi

Genellikle araba camları üzerinde görülen bu filmler ışığı kesmek amacıyla kullanılmaktadır. Ancak her hangi bir cam kırılması esnasında camın dağılmasını önlemesi açısından da oldukça avantajlı bir malzemedir.

Cam Giydirme Fiyatları Ankara

Cam giydirme işlemi için öncelikle tarafımızdan bilir kişi yönlendirilecektir, size gerekli bilgileri verecek ve sizden gerekli bilgileri alacaktır, daha sonrasında grafik departmanımız tarafından cam ölçülerinize göre ve talep etmiş olduğunuz istekler göz önünde alınarak size özgün tasarım sunulacaktır, tasarım onayından sonra baskı ve montaj bir gün içerisinde gerçekleştirilecektir.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.