Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Işıksız Tabela Ankara
ankara ışıksız tabela, ankara tabela, ışıksız tabela fiyatları ankara, ışıksız tabela modelleri, ışıksız vinil germe tabela, pleksi ışıksız tabela, sincan tabela

Işıksız Tabela Ankara

Işıksız Tabela ankara, az işçilik ister ve ekonomiktir. Şah Reklam Işıksız Vinil Germe,Pleksi Kutu Harf Tabela imalatında Lider Firmamızla tanışın. Işıksız Tabela sistemlerine reklamcılıkta sık ihtiyaç duyulmaktadır. Bu tip tabelaların üretiminde müşteri istekleri doğrultusunda öne çıkarılacak detaylar önemlidir. Her bir tasarımın ayrı türden üretim süreci söz konusu olmaktadır. Tabelaların özgün ve sade tasarımı, iletilmek istenilen mesajın herhangi bir şatafattan uzak olarak yöneltilmesini sağlamaktadır. Firmamız bünyesinde halihazırdaki tasarımlara göz atabileceğiniz gibi aklınızın köşesinde yatan tasarım önerilerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Işıksız Tabela Ankara

Gündüz kullanıma uygun olmasıyla ışıksız tabela ankara oldukça sık kullanılmaktadır. Bu tabela içinde aydınlatma tertibatı olmadığı için, sadece gündüz vaktinde görülmekte, karanlıkta görülememektedir. Işıksız tabelalar bu yüzden, gündüz çalışan işletmeler ve gece görülmesine gerek olmayan konumlarda kullanılır. Bu tarz tabelalar çatı tabelası, cephe tabelası ya da yol veya totem tabelası gibi farklı şekillerde hizmet verebilmektedir. Gündüz açık duran ofis, kırtasiye, restoranlar gibi mekanlar tarafından ışıksız tabela yoğunlukla tercih edilmektedir.

Işıksız Tabela Modelleri

Işıksız tabela modelleri; ışıksız vinil germe tabela, ışıksız alüminyum tabela, ışıksız kutu harf tabela, ahşap tabela olarak sınıflandırılabilir. Işıksız Tabela ihtiyacınınız söz konusu olduğunda tasarımcılarımız istediğinizi sunmak konusunda ellerinden geleni yapacaktırlar. Bu süreçte kılavuzluğunuzu üstlenmek için gereken tecrübe ve teorik bilgiye sahip durumda olduklarından, aklınıza takılan süreçleri de aydınlatacaklardır.

Işıksız Tabela Kullanım Yerleri

Işıksız Tabela sistemleri, genel özellikleri itibariyle daha çok dış mekân tasarımlarında kullanılmaktadır. Kullanım, fiyat performans açısından işletmelerin en ulaşılabilir gördükleri tabela sistemidir. Işıksız Tabela Kullanım Yerleri, başlıca olarak ofis, plaza gibi iç mekanlardır.

Işıksız Tabela Fiyatları Ankara

Işıklı tabela sistemlerinin ekonomik açıdan biraz daha masraflı oluşu, işletmeleri bu yönde sistemleri tercih etmeye itmiştir. Işıksız Tabela Fiyatları Ankara, malzeme ve işçilik göz önünde bulunduğunda az maliyetlidir. Lakin yine de bu tip tabelalara ışık yansıtmak zor değildir. Gece karanlığında da kendisini belli etmesi isteniyorsa, harici olarak projektörler yansıtılabilmektedir. Bu sistem, ışıklı tabela sistemleriyle aynı performansı gösteremese de bilinirliği son derece yüksektir.

Işıksız Tabelaların Avantajları

Tabela türleri arasında öne çıkan özelliklere de sahip olan Işıksız Tabela sistemi, ışığı geçirmek gibi bir zorunluluğa sahip değildir. Pleksiglas, alüminyum, polikarbon ve kompozit bileşenlerle birlikte kullanımı son derece kolaydır. Malzemelerin yüksek dayanıklılığa sahip olması, yıllar içinde uzayan kullanım konforuna olanak tanıyıp, işletmeniz nezdinde önemli bir yatırım olacaktır. Işıksız Tabelaların Avantajları, saymakla bitmez. Az işçiliğe gerek duyması, kolay imal edilebilmesi, malzeme masrafınız az olması,  en önemli avantajlarındandır.

Ayrıca tasarım özgünlüğünün mevcut olması ve elektrik sistemi bulundurmaması, sonrasında çıkabilecek aksiliklere maruz kalmanızın önüne geçecektir. İstediğiniz her ortama kolay bir şekilde uyum gösterecektir. Gündüz vakitlerinde muazzam yapısıyla müşteri iletişiminde performans kazandıracaktır. Kafeler, restoranlar, butikler, mağazalar ve işletmelerin hemen hemen hepsinde kendisine rastlamak mümkündür.

Işıksız Tabela Örnekleri

Websitemizdeki Işıksız Tabela Örnekleri ni inceleyerek, tabela tasarımları ve tabela modellerimiz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Deneyimli tabela imalatçımız, istediğiniz tabela konusunda,, size bir takım sualler sorarak nasıl bir tabela istediğinizi kolayca anlayacak ve kafanızdaki soru işaretleri de böylece kaybolacaktır.

Işıksız Tabela Çeşitleri

Işıksız tabelalar değişik modellerde, farklı çeşitlerde olabilmektedir. En sık kullanılan ışıksız tabela çeşitleri şöyle sıralanabilir  ;

  • Alimunyum tabelalar,
  • Krom Kutu harf tabelalar,
  • Pleksi Kutu harf tabelalar,
  • Strafor (Köpük) Kutu Harf tabelalar,
  • Branda (vinil germe) tabelalar,
  • Ahşap Tabelalar
Işıksız Tabelalarda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Işıksız tabelaların ışığı geçirmesi gibi bir şartı olmayışı, işçilik ve malzeme maliyetinde ekonomik fiyatların oluşmasını sağlamıştır. Bu tabela yapımında kompozit, alüminyum sac- kompozit,  pleksi, köpük veya vinil, branda gibi çok çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Bu tabelaların tasarımından imalatına, kurulumdan montajına kadar en iyi şekilde yapılması,  bu ürünün uzun ömürlü olması bakımından çok önemlidir. Az bakıma ihtiyaç duyan ışıksız tabelalar size uzun yıl sorunsuz hizmet verecektir.

Işıksız Vinil Germe Tabela

Işıksız tabelaların ışığı geçirmesi gibi bir şartı olmayışı, işçilik ve malzeme maliyetinde ekonomik fiyatların oluşmasını sağlamıştır. Işıksız vinil germe tabela imalatında kompozit, alüminyum sac- kompozit,  pleksi, köpük veya vinil, branda gibi çok çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Bu tabelaların tasarımından imalatına, kurulumdan montajına kadar en iyi şekilde yapılması,  bu ürünün uzun ömürlü olması bakımından çok önemlidir. Az bakıma ihtiyaç duyan tabela çeşidi olan ışıksız vinil germe size uzun yıl boyunca sorunsuz hizmet verecektir.

Işıksız Pleksi Tabela

Işıksız tabelaların ışığı geçirmesi gibi bir şartı olmayışı, işçilik ve malzeme maliyetinde ekonomik fiyatların oluşmasını sağlamıştır. Bu tabela yapımında kompozit, alüminyum sac- kompozit,  pleksi, köpük veya vinil, branda gibi çok çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Bu tabelaların tasarımından imalatına, kurulumdan montajına kadar en iyi şekilde yapılması,  bu ürünün uzun ömürlü olması bakımından çok önemlidir. Az bakıma ihtiyaç duyan ışıksız tabelalar size uzun yıl sorunsuz hizmet verecektir.

Sincan Işıksız Tabela Firması

Işıksız Tabela sistemleri, kendi içlerinde stabil yapıya sahip olsalar da kendilerine has stillere de sahiptirler. Malzeme ve işçilik detayları gibi her konuda özellik değişimleri yapılabilmektedir. Alüminyum, dijital baskı, kutu harf ve ahşap olmak üzere öne çıkan türleri bulunmaktadır. Yönlendirme sistemlerinin büyük bir kısmında da ışıksız versiyonlara tanık olunabilmektedir. Her türlü kullanım konforunu kendi arasında sunacak olan materyaller, bu sürecin olabilecek en iyi şekilde ilerlemesi adına özverili şekilde üretilecektir. Uzun yıllar sürecek müşteri memnuniyetine sahip olmak firmamızın amaçladığı bir durumdur. Bu sayede referans kitlemizin başarılarına ortak olmuş oluyor ve kendi iş potansiyelimizi de bundan ilham alarak arttırabiliyoruz.

Ankara Tabela

Tasarımından, montajına kadar profesyonellik ışığı altında yürütülecek bir süreç, sonuç olarak ilgi çeken ankara tabela ürünleri ortaya çıkarmaktadır. Sizlerin de bu tip materyallere ihtiyaç duymanız olasıdır. Bu ihtiyaçlarınızı tarafımızca karşılamanız, hizmet sonrası ortaya çıkabilecek problemlerden arınmanızı sağlayacaktır. Kurumsal yapımız, beklentilerinizi karşılamak konusunda asla zorlanmayacaktır. Sektörel bilinirliğimiz bu konudaki en doğal güven kaynağımız olacaktır.

Related Posts