Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Pleksi Lazer Kesim Ankara

Pleksi Lazer Kesim Ankara

Pleksi Lazer Kesim ankara yönlendirme tabelası konusuna geçmeden önce pleksi yönlendirmeyi tanımlayalım. Pleksi yönlendirme, belli bir alana yönlendiren, neyin nerede olduğunu açıklayan, mağazalardaki fiyatları belirten, kural işaretlerini belirten, hangi odanın ne işe yaradığını söyleyen tabelalara verilen addır. Bu tür tabelaların asıl amacı, kurumsal bir binada iş yapmak isteyen insanların yolunu daha iyi bulmasını sağlamaktır. Bu sayede insanlar binada kaybolmayacak ve istedikleri yeri daha hızlı bulacaklar. Bu tür tabelalara birkaç örnek vermek gerekirse çıkış yazılı tabelalar, yangın merdiveni tabelaları, bir katta bir personelin odasını ararken odaların yanındaki tabelalar gibi çeşitli örnekler bu tür tabelalara girmektedir.

Pleksi Lazer Kesim yönlendirme Neden Önemlidir ?

Bir bankada olduğunuzu düşünün. Bankanın içine girdiniz. Bankada mevduat hesabınız ile ilgili işlem yapacaksınız. Bu konuda gerekli tabelayı gördünüz ve o kısma gittiniz. Peki bunu nasıl yaptınız? Tabii ki yönlendirme tabelaları sayesinde. Bu tabelalar, kurumsal binalarda hayatımızı kolaylaştırmak ve bir yeri daha kolay bulmamızı sağlamak için varlardır. Aynı şekilde mağazadaki fiyat etiketleri, bir restoranın kural işaretleri, bir kurumun tuvalet veya yangın çıkış merdivenini gösteren tabelaları da bunlara birer örnektir. Peki bu tabelalara ne ad verilir? Amacı nedir? Avantajları ve fiyatları nelerdir?

Pleksi Ayaklı Yönlendirme Nedir?

Pleksi ayaklı yönlendirme, yönlendirme tabelalarının ayaklı halidir. Tek fark biri duvarda veya tavanda asılı iken bu tabelalar yerde durmaktadır. Genellikle giriş kısımlarında bulunur.

Pleksi  Tabela Nasıl Üretilir?

Bu tabelaların reklam firmaları gibi birçok firmada üretimi sağlanmaktadır. Pleksi kesim makinesi ile üretilen bu tabelalar, plakanın üzerine yazılan yazılar ile üretilmektedir. Üzerine makine ile yazı yazılan şeklinin dışında bir de yapıştırma kullanılarak üretilen tabelalar vardır. Bu tabelalar, özellikle cam yüzeylerde yapıştırılan harflerin birleşimlerinden oluşmaktadır.

Pleksi Tabelanın Kullanım Alanları Nelerdir?

Bu tabelaların kullanım alanları çeşitlidir. Her kurumda ve binalarda bulunabilen bir tabela türüdür. Her alanda rahatlıkla rastlayabileceğiniz bu tabelalar, özellikle kurumsal binalarda bolca bulunmaktadır. Apartmanlardaki yangın çıkış tabelası, restorandaki kaygan zemin tabelası, ofisteki genel müdürün odasının yanında bulunan tabela bunlara birer örnektir. Kısacası her alanda her binada rahatlıkla rastlanılan bu tabelalar, sizleri yönlendirme amaçlı hizmet vermektedir.

Fiyatları Ne Kadar?

Alacağınız ürünün boyutuna göre 5 liradan 500 liraya kadar bulunan bir fiyatlandırma seçeneğine sahiptir. Uygun fiyatının bulunması ile birlikte kurumlar birden fazla pleksi yönlendirme tabelası siparişi vererek toptan indirimlerden de faydalanabilir.

Avantajları Nelerdir?

Pleksi yönlendirme tabelasının birçok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ise şunlardır:

  • Duvara monte edildiğinden düşmeye karşı savunmalıdır. Herhangi bir hasar almazlar.
  • Geniş bir şekilde bulunabileceğinden uzaktan da rahat görünecek şekilde tasarlanabilirler. Bu sayede müşteriler rahatlıkla okuyabilirler.
  • Pleksi makinesi ile yapılan baskılar kalitesi ve dayanıklılığı ile bozulmadığından dolayı bozulmamaktadır.
  • Ayaklı yönlendirme tabelalarının alt kısımları ağır olduğundan devrilmeye karşı dayanıklı bir yapıda bulunmaktadır. Bu sayede kırılmayacaklardır.