Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Araç Yazıları
Ankara Araç Giydirme,Araç Kaplama,Ankara Araç Kaplama

Araç Yazıları

Araç yazıları sayesinde istediğiniz herhangi bir cümleyi aracınızın dışına monte ederek istediğiniz an aracınızla hava atabilirsiniz. Birbirinden farklı çeşitteki yazı tipleri sayesinde göz alıcı tasarımlar ve havalı görünümler sizi bekliyor! Arabanızla dolaşırken üzerinde istediğiniz herhangi bir yazıyı tüm dünyaya gösterebilirsiniz.

Araç Yazılarının Faydaları Nedir?

Aracınıza ekleyeceğiniz araç yazıları sayesinde hem kendinize özel bir tarz yaratmış  hem de gerekli bir durumu izah etmiş olursunuz. Örnek olarak arabadaki özel bir durumu belirtmek için ya da aile üyelerinin isimlerinden fazla için bu yazılardan faydalanabilirsiniz. Yazıların renk ve boyutunu kendiniz belirleme hakkına sahipsiniz. Yazı karakterleri oldukça geniştir ve herkesin beğenisine uygun yazı karakterleri bulunmaktadır. Yazıları oluşturan malzeme, kaliteli folyodan yapılma olduğu için dış yüzeylerde ve zorlu koşullarda uzun süre kullanım imkanı sağlamaktadır. Özellikle de araçların üzerine yazdırmak istediğiniz yazılarda malzeme dayanıklı olduğu için maksimum performans sunar.

Araç Yazıları Nerede Kullanılır?

Başta araçlarda olmak üzere istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Kullanım alanları arasında; evler, bilgisayarlar, duvarlar, beyaz eşyalar, kapılar ve diğer geniş yüzeyler yer almaktadır. İsterseniz özlü bir söz isterseniz de kendi adınızı ya da özel bir günün yazısını yazdırarak kalıcı kılabilirsiniz.Yazıları dilerseniz araç camına dilerseniz de kaportaya yapıştırabilirsiniz. Yapıştırma ya da sökme esnasında herhangi bir zarar vermez ve kolay yapıştırılıp kolay sökülme imkanı sunar. Yıllar boyu kullandıktan sonra iz bırakır diye almak istemeyenler, kendi gözleriyle deneyerek görebilirler. Kullanılan üründe araca zarar verici ya da boya sökücü herhangi bir madde bulunmamaktadır ve bu sayede güvenli kullanım imkanı sunmaktadır. Sizler de istediğiniz araç yazılarını yazdırarak aracınızı özelleştirebilirsiniz. “O Şimdi Asker”, “Ne Mutlu Türküm Diyene!”, “Babam Sağolsun” ya da “İsim&İsim” gibi birçok farklı türde yazıyı istediğiniz sürece aracınızda ya da farklı yerlerde kullanabilirsiniz. Kolay kullanım imkanı veren araç giydirme yazıları, yapıştırmak istediğiniz yüzeyin kuru ve temiz olmasını gerektirir. Aracınıza yapıştıracaksanız, araç yüzeyi kuru bir bezle hafifçe silmeniz ve üzerinde herhangi bir şey kalmadığından emin olmanız yeterlidir. Böylece dilediğiniz gibi araç yazılarınızı aracınıza uygulayabilirsiniz.

Yazıları Zararı Ya Da İhlali Var mı?

Araç yazılarınızı aracınıza uygulamanın herhangi bir zararı ya da kanunen ihlali yoktur. Yalnızla araç camlarınızı tamamen yazıyla kapatmanız durumda özel gereksinimlere ihtiyaç duyarsınız. Bu nedenle araç yazıları konusunda ölçülü olmalı ve yazıya tüm camları kapatmamalısınız. Bunun dışında sadece aracınızda değil, istediğiniz yerde istediğiniz kadar bu yazılardan kullanabilir ve istediğiniz herhangi bir cümleyi yazdırabilirsiniz. Böylece daha stil ve daha havalı bir tarz yaratmış olursunuz. Her bütçeye uygun araç yazılarını, başta araç sahipleri olmak üzere tarzına tarz katmak isteyen herkesi bekliyor!