Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Totem Ankara

Totem Ankara

Totem Ankara, kalabalık ve işlek caddelerin girişlerinde, site, hastane, büyük binaların girişlerinde,  bulunan,  dev reklam tabelası ürünleridir. Şah Reklam firmamızın ürettiği totemler az bakıma ihtiyaç duyar ve dayanıklı bir yapıdadır.

Totem, ilkel toplumlardaki insanların inanışlarından biridir. İnanışa göre totem kutsal bir varlıktı ve bir tür heykel veya nesnelerle temsil edilerek tapılırdı. Totemler genellikle el yapımı çeşitli figürlerden oluşan dikitlerdi ve ona tapan kavimlerin soylarını temsil ederdi.
Günümüzde, ufak tefek kültürel davranışlar haricinde totem inancından kalan pek bir şey yoktur.

 

Totem Ankara Tabela Nedir?

Totem inancındaki kutsal dikitlere benzerliği nedeniyle totem olarak isimlendirilmiş totem tabelalar, genellikle temsil ettiği şirket veya şirketlerin dış mekanlarında binadan ayrı bir şekilde konumlandırılmış tabelalardır. Son zamanlarda maliyeti daha uygun geldiği için müşteriler tarafından oldukça sık tercih edilmeye başlanmıştır. Totemler dış mekan tabelalarıdır ve genellikle araziler, şehirler arası yollar, büyük caddeler gibi yol kenarlarında kullanılmaktadır çünkü büyük ve heybetli görsellikleri arabadaki insanların dikkatini çekmeyi kolaylaştırır.

Totem tabelalar herhangi bir mekandan bağımsız olan tabelalardır. Kasetler ve gövde olmak üzere iki temel kısmı vardır ve bu iki kısmın birbirine monte edilmesiyle tamamlanır. Dışarıdan bakıldığında bir bütün olarak görülse de üretim aşamasında ayrı olarak üretilir ve sonradan birleştirilir. Görsel olarak etkileyici kısmı kaset denilen bölgelerdir ve tasarımın asıl unsuru o kısımdır. Gövde ise tasarım açısından tamamlayıcı bir niteliğe sahiptir.

Alışveriş merkezleri, devlet kurumları, pasajlar, iş hanları gibi aynı alanda çoklu firmanın bulunduğu iş merkezleri tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bunun nedeni üzerinde birden fazla reklam alanının olabilmesidir. Bu durum totem tabelanın tasarımını da çeşitlendirir ve tasarımcıya daha yaratıcı olmak için bir imkan sunar.

Bunun yanı sıra en çok tercih edildiği yerlerden biri kesinlikle benzincilerdir. Issız yollarda veya kalabalık alanlarda dikkat çekmeyi kolaylaştırmasının yanında benzin istasyonlarının bina yapıları totem tabelalar için oldukça uygun olduğu için totemler tercih edilir.

Totem tabelalar veya totemler ışıklı veya ışıksız olarak tasarlanabilmektedir. Bu müşteri / müşterilerin isteklerine bağlı olarak gerçekleşir.

Totem tabelaların en iyi yanı, uzak mesafeden dikkat çekilebilmesidir ve kimi zaman bulunduğu yerlerle (örneğin şehirler arası yollarda) öyle bütünleşir ki bir yol tarifi aracı olarak kullanılır ki bu da firma reklamı için bir değer taşımaktadır. Totem tabelalar, geniş alanları sayesinde firmaların kimliklerinin en rahat ve özgür şekilde yansıtılabildiği reklam aracı olarak görülebilir. Firmanın kurumsal kimliği, ismi, iletişim bilgileri ve sektörüne dair en iyi ön tanıtıma sahip olabilecek tabela türüdür.

 

Totem Tabela Ankara Özellikleri

Şah reklam ankara tabela olarak müşterimizin kurumsal kimliğinin en doğru ve yaratıcı şekillerde tanıtılmasına önem veriyoruz.  Bu nedenle totem tabela çalışmalarımıza gereken tüm özeni gösterirken müşterimiz, tasarım ve üretici ekibimiz tarafından gerek yapım aşamasında gerek sonrasında müşterimizin ihtiyaçlarını karşılamaya ve onları her konuda detaylı olarak bilgilendirmeye devam ederek akıllarındaki her sorudan kurtulmalarına yardımcı olunmaktadır. Totem tabelaların genel özellikleri hakkında bilgili olabilmeniz için biraz daha detaylı bir liste yaptık.

 • Firmalar ve kurumlar tarafından en çok kullanılan tabelalardır.
 • Totem tabelalar dış mekanda, bağımsız olarak bulunan devasa nesneler olmaları nedeniyle malzemeleri ve yapım aşamaları bakımından daha detaylı ve teferruatlı tabelalardır. Mukavemet uzmanlarınca dikkatli olarak incelenmelidir.
 • Totem tabelalar ışıklı, ışıksız veya dıştan spotlarla aydınlatmalı olarak kullanılabilmektedirler.
 • Totem tabelalar müşterinin kurumsal kimliğinin ilk intibası için çok büyük bir önem teşkil etmektedirler.
 • Totem tabelanın yerleştirilmesi belirli resmi izinlere bağlıdır ve çeşitli vergiler gibi ödemelere dahildir. Belediyeler ve Tarım ve Orman Bakanlıklarından gerekli izinlerin alınması gerekmektedir.
 • Totem tabelalar trafiğe engel olmayacak ve görüntü olarak kirliliğe sebebiyet vermeyecek şekilde yerleştirilmelidir.
 • Totem tabelanın yapımı mühendislik bilgisi de gerektirmektedir. Mukavemet biliminden yararlanılır. Yapımı diğer tabelalara oranla daha detaylıdır ve ince ince hesaplama yapılması gereklidir.

 

Totem Tabelanın Avantajları Nelerdir?

Totem tabelalar büyük ve ihtişamlı bir gösterişe sahip olduğu için müşterinin dikkatini çekmede rakipsizdirler. Markanın tanıtım görevini çok uzaklardan gerçekleştirebilen bu tabelalar merak uyandırmada etkilidir ve müşterinin aklını çeler.

Kalabalık olmayan çevrelere yerleştirilmiş ve estetik bir uyuma sahip tabelalar görsel etkileyicilik bakımından tetikleyici ve zihinde yer edicidir. Müşterinin estetik algısının tatminliği her tabela için önemli olsa da totem tabelada önemi biraz daha ön planı çıkmaktadır.

Her açıdan müşteri çekerek kar payını yükseltmektedir. İyi bir tasarıma sahip kaliteli bir totem tabelanın müşteri kazandırmama ihtimali yoktur.

Totem Tabelaların pazarlanan ürüne dikkat çekmesi ve ürünün imaj kalitesini arttırarak pazarlanmasına ve satışına katkıda bulunması kaçınılmazdır. Müşterilerin sürekli olarak maruz bırakıldığı bir reklam, müşterinin zihninde onaylanarak onu kendisine yönlendirir.

Birçok seçeneğe sahip olduğu için bir firma, pazarlama stratejine, kurumsal kimliğine ve zihnindeki konsepte en uygun tasarıma, malzemeye ve türe sahip olarak totem tabelasından alabileceği en yüksek verime kolaylıkla ulaşabilir.

Maliyetli olduğundan bahsetsek de totem tabelalar fiyat – performans açısından en yüksek değere sahip ürünlerdendir. Nitelikli müşteri getirisi en yüksektir çünkü geniş alanı sayesinde tanıtımlar nispeten daha detaylı ve açıklayıcı olmaktadır. Bu sayede müşteri size ulaşırken ne istediğini bilerek ulaşır ve emindir.

Kullanıldığı alana hakim olur, o alanla bütünleşir ve kullanılabileceği alanlar çeşitlidir. Müşterinin alan – uyum ihtiyacının iyi şekilde değerlendirildiği tabelalardır. İstenilen ölçeklerde ve tasarımda olabilir. Bu açıdan en önemli nokta kullanıldığı alanı iyi dolduracak ve dikkat çekecek ölçekleri bulmaktır. Bunun için uzman ekibimize başvurarak yardım alabilirsiniz.

Şah Reklam, müşteri memnuniyetine değer vererek performansı ve kaliteyi en üst düzeyde tutan bir ajanstır. Çevreye değer veren bir firma olarak deneyimli ve son derece yaratıcı ekibimizin tasarımlarıyla oluşturulup en yüksek teknolojilerle üretilen Totem tabelanızın emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. Çözüm odaklı ve güvenilir bir firma olarak müşterinin isteklerine hızla cevap verir ve kalitemizden asla ödün vermeyiz. Aklınıza takılan her konuda detaylı bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.

Totem Ankara Tabelalar Nerelerde Kullanılır?

Totem tabelalar her alan için uygun olan bir tabela çeşididir. Görsel olarak prestijli ve şık olarak firmanın kimliğinin tanıtımını yüksek bir performansla yaptığı için resmi kurumlar tarafından tanıtım amaçlı olarak sıkça tercih edilmektedir.

Benzin istasyonlarında fiyatlar hakkında bilgilendirmenin yanında sürücülerin saat, sıcaklık gibi çeşitli genel bilgi ihtiyaçları da karşılanabildiği için müşteri çekmekte de başarısı artar. Bu nedenle benzin istasyonlarınca kullanılmaktadır.

Yine prestijli ve şık görüntüsü sayesinde alışveriş merkezlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Üzerinde birden fazla mağazanın reklamının da bulunabilmesi ekstra bir avantajdır ve alışveriş merkezine müşteri çekmekte yüksek başarı gösterir.

Şehirlerarası yollarda insanların dikkatini çekip yönlenmeleri için mola istasyonları tarafından da sıkça kullanılmaktadır ve bu amaçla kullanılan totem tabelalar söz konusu istasyonların en büyük reklam araçları olarak büyük bir kar payına sahiptir.

En sık kullanıldığı yerlerden biri de sitelerdir. Siteler isimleri, numaraları gibi bilgileri totem tabelalarda gösterilir. Kimi zaman totem tabelalara saat ve derece bilgileri de eklenir. Totem tabelaların yüksek görünümleri binalar arasında fark edilebilecek ölçüde olduğu için tercih edilmektedir. Kalabalık arasında kaybolmazlar. Yine aynı sebeplerden ötürü hastanelerde de kullanılırlar.

Özellikle ışıklı totem tabela çeşitleri, geceleri hizmet eden restourant ve işyerleri tarafından da açık havada iyi bir reklam aracı olduğu ve dikkat çekiciliği nedeniyle sıklıkla kullanılmaktadır. Yine aynı nedenden ötürü totem tabelalar yönlendirme tabelaları olarak da sıkça kullanılmaktadır.

Bunun yanı sıra kimi zaman baz istasyonlarını kamufle etmek için de kullanılmaktadır…

Şah Reklam, müşteri memnuniyetine değer vererek performansı ve kaliteyi en üst düzeyde tutan bir ajanstır. Çevreye değer veren bir firma olarak deneyimli ve son derece yaratıcı ekibimizin tasarımlarıyla oluşturulup en yüksek teknolojilerle üretilen Totem tabelanızın emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. Çözüm odaklı ve güvenilir bir firma olarak müşterinin isteklerine hızla cevap verir ve kalitemizden asla ödün vermeyiz. Aklınıza takılan her konuda detaylı bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.

Totem Tabela Neden Seçilmelidir?

Bir Totem tabelaya sahip olmak biraz teferruatlı ancak bunca teferruata rağmen hala en çok tercih edilen tabela şekli o. Bu karışık zıtlığın nedeni ne olabilir? Neden firmalar onu seçiyor? Şah reklam olarak sizler için bu sorulara yanıt verdik. Amacımız uzun yıllara dayanan deneyimimizle sizlerin aklındaki totem tabelaya dair sorulara yanıt vererek ürününüzün veriminden bilinçli olarak faydalanabilmenizdir.

Totem tabelaların reklam stratejileri arasındaki yeri özeldir. Müşteriye geniş bir açıdan ulaşma imkanı sunduğu gibi onların aklında yer edinmesi de diğer tabelalara göre kolaydır. Etkileyici özelliği yüksektir ve müşteriyi kendine çeker.

Totem tabelalar devasa boyutlara sahip olmasının etkisi olarak tasarım açısından çeşitliliğe sahiptir. Tasarımcılar alanı kullanarak cezbedici ve ilginç tasarımlar yapabilir: yapılan tasarımın standart ve yaratıcılığı kısıtlayan çizgilerden çıkarılarak müşteriyi temsil performansının katlanması sağlanır.

Totem tabelalar uzak mesafelerden görünebilir olması sayesinde çok çeşitli kitlelere ulaşabilmektedir.

Totem tabelalar klasik tasarımların dışına çıkması ve ihtişamı sayesinde merakı tetikleme özelliğine sahiptirler. Mesela şehirler arası yollarda görülen bir totem tabela müşterinin merakını cezbederek onu oraya yönlendirebilmektedir. Veya alışveriş merkezlerindeki totem tabelalarla müşterinin merakı yine çelinerek müşteriyi merkeze yönlendirebilmektedir.

Totem tabelaların reklam süresi uzun ve kalıcıdır. Daha önce de bahsettiğimiz gibi bulunduğu yerle bütünleşerek müşterilerin zihninde kalıcı bir izlenime sahip olabilir. Bu kalıcılık müşterinin zihninde görsel bir uyarıcı niteliği taşır ve müşteri zamanla markayı benimsemeye başlar. Bu benimseme müşterinin kendisi de fark etmeden düzenli bir müşteri olmasıyla sonuçlanır.

Totem tabelalar diğer tabelalara göre biraz daha dolgun ücretlere sahiptir ancak tek bir firma değil birden fazla firma tarafından kullanılabildiği için çoğu zaman ücret diğer tabelalardan daha uygun bir paya denk gelmektedir. Üstelik bu ücretin verimi diğer tabelalardan daha yüksektir ve kullanıcı firmanın karını yükseltir.

Şah reklam da bunun bir parçası olarak sizler için en uygun ışıklı tabelayı üretmek için çalışıyoruz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz her aşamada sizlerin yanında ve ihtiyacınız olan her şeye hakimdir.

 

Totem Tabelanın Çeşitleri Nelerdir?

Totem tabelalar, alışveriş merkezleri, devlet kurumları, pasajlar, iş hanları gibi aynı alanda çoklu firmanın bulunduğu iş merkezleri tarafından çoklu reklama sahip olabilmesi, dikkat çekicilik özelliğin yoğun olması, dayanıklılığı sayesinde uzunca bir süre kalıcı olması ve uzun vadede kar payının yüksek olması sayesinde sıkça tercih edilmektedir.

Hemen her alanda sıklıkla tercih edilen totem tabelaların birçok çeşidi de bulunmaktadır. Bu sayede müşterinin kendi tarzına en uygun ürünü bulması kaçınılmazdır. Bunlar:

 

 • Tek bacaklı
 • Çift bacaklı
 • Likit
 • Işıklı / ışıksız
 • Kompozit
 • Alüminyum
 • Çelik saç
 • Profil
 • Vinil Germe’dir.

 

Bina ve site totem tabelaları bina veya sitelerin dışarıda geniş bir açıdan görünebilen bir noktasına dikilerek sitenin isim ve numara bilgilerini belirten totem tabelalardır. Bu totemlerin kendine özel vergileri bulunmaktadır.

Vinil germe Totem tabelalarda, dijital baskı yöntemi kullanılır. Branda üzerine basılan dijital baskı, alüminyum kompozit malzemedeki çerçeveye geçirilerek ve çeşitli araçlarla sabitlenerek tamamlanır. Bu sayede nispeten daha düşük bir maliyete üretilen tabeladan iyi bir tasarım desteğiyle uzak mesafeden görüş sağlanarak yüksek bir verim alınır.

Vinil pvcnin bir türü olan malzemeyle üretilen mat, renkli veya renksiz olarak üretilebilen düşük ağırlıklı ve üzerine yapılan baskıyı iyi muhafaza edebilen yapıya sahip bir malzemedir. Sektör içinde özel isimlerde vinil olarak anılmakta ancak malzeme olarak branda ismiyle tanınmaktadır. Avrupa branda ve Çin branda olmak üzere iki çeşidi bulunur.

Caddeler, mola tesisleri, otoparklar, benzin istasyonları, hastaneler, alışveriş merkezleri, çeşitli hizmet mağazalarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Prestij Totem, büyük iş merkezleri, çeşitli hizmet mağazaları, plazalar gibi büyük çaplı şirketlere kullanılan totem tabela çeşitlerindendir. İstenen ölçülerde ve tasarımda hazırlanabilmektedir. Özellikle işlek caddeler üzerindeki şık görünüm özelliğiyle dikkat çekmekte olan bir türdür. Prestik Totem tabelanın kullanılması için belediyelerden izin alınması ve vergilerinin yatırılması şarttır.

Ankara Totem Tabela Çeşitleri

Işıklı – ışıksız totem tabelalar, bu listede bahsi geçen tüm ürünlerin ışıklı ve ışıksız seçenekleri vardır. Bunun yanında spot olarak ışıklandırma yapılabilmektedir ki bu yöntemin maliyeti daha uygun olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Spot aydınlatmalı totemler, kaset bölümünün belirli bölgelerine profiller konularak spot ışıkların yerleştirilmesiyle üretilmektedir. Çeşitli ampul çeşitleri ve led ışıklandırmaların uygun olanları tercih edilmektedir.

Üç ayaklı ve üç yüzeyli totemler olarak bilinen totem tabelaların en büyük özelliği görüş açısının çoklu olması ve bu sayede potansiyel olarak daha çok kişiye ulaşmasıdır. Genellikle alışveriş merkezleri, benzinlikler, plazalarca tercih edilmektedir. Genellikle en büyük totem tabelası çeşitlerindendir ve üretilirken rüzgar direnci hesaplanmak zorundadır. Kaset bölümünün şekli üçgen prizmadır ve bu şekli destekleyecek şekilde gövdelerle yapılarak desteklenir.

 

Pilon Totem Tabela ankara

Pilon totem tabelaların en ayırıcı özelliklerinden biri her ölçüde yapılabilmesi ve her alanda kullanılabilmesidir. Sitelerde, otoparklarda, alışveriz merkezlerinde, palzalarda, benzinliklerde, şehir içinde yön tabelalarında ve hemen her yerde tercih edilmektedir. Yere gömülü olmaz özelliği sayesinde sağlamdır, ayaksız totem ismiyle de bilinir ve herhangi bir hava olayından kolayca etkilenmemektedir. Pleksi akrilik malzeme, çelik, alüminyum, krom gibi malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

Pilon totem tabelaların en önemli özelliklerinden biri de sadece bir sefere mahsus yapılması ve sonradan değiştirme özelliğinin olmamasıdır. Bu nedenle yerleştirileceği yerin detaylı olarak araştırılıp karar verilmesi önemlidir. Gelişen teknolojiyle beraber bu ürünün üretim kalitesi artmış, tasarım çeşitliliği kazanmış ve kullanım süresi de katlanmıştır.

Anıt totem tabela, bilinen en klasik totem tabela şeklidir. Gövde ve kasedin anıt şeklinde birleştirilmesiyle üretilir. Vinil, alüminyum, akrilik pleksi, polikarbon, kompozit gibi çeşitl malzemeler kullanılarak üretilmesi mümkündür. Genellikle iş merkezi girişleri ve parklarda kullanılmaktadır. Işıklı ve ışıksız seçenekleri mevcuttur. Işıklı istendi takdirde florasan ampul ya da led ışık sistemi kullanılarak üretilebilir.

Kutu harf totem tabelalar görünüş itibariyle çok ihtişamlıdır ve kolayca fark edilebilmektedir. Şirketin tanıtımı ve pazarlaması için dış mekanda etkili bir reklam aracı olarak işlevini yapmaktadır. Tasarım itibariyle çok çeşitli ve müşteri çekiciliği yüksektir.

Döner totem tabela kasedin gövdeden bağımsız olarak hareket edebilir özellikle olduğu bir totem tabela şeklidir. Mühendislik harikası olan bu tabelalar mekanik özelliğe sahiptir. Çok büyük bir ilgi uyandırarak şirket imajına büyük bir katkıda bulunur.

 

Totem Tabela Ankara Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Totem tabelalar detayları çok olan teferruatlı ve önemli düzeyde deneyim ve mühendislik bilgisi gerektiren tabelalardır. İmalat sürecinde önemli kazaların engellenmesi için statik hesaplarının dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Mukavemet hesaplarının detaylı bir şekilde hesaplanması önemlidir.

Gece görünümlerine önem verilmeli ve üretici ile müşteri tarafından denetimi dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Gece görülmeyecek bir totem tabelanın çok bir etkisi olmayacaktır. Elbette gece görünümü kadar gündüz görünümü de önemlidir.

Profesyonellik totem tabelalar için diğer tabelalardan daha büyük bir önem taşımaktadır. Gerekli ölçümleri, rüzgar etkisi, mevsimsel değişimlerin detaylı bir şekilde hesaplanması hem kullanım ömrünün uzaması hem de herhangi olası bir kazanın engellenmesi açısından önem taşır.

Totem tabela için nicelikten ziyade nitelik önemlidir. Bu yüzden malzemelerin ucuzluğa göre değil ihtiyaç olan kaliteye göre seçilmesi önemlidir. Ancak bu şekilde kazalar önlenebilir.

Çelik konstrüksiyonunun (yani çelik parçaların birbiriyle birleştirilerek iskelet haline getirilmesi) paslanma veya kopma riskinin olmaması için boyalı profil veya kalın alüminyum profil malzemeler kullanılması gerekir. Bu işlem zorlu hava koşullarına karşı dayanıklılığını da arttıracaktır.

Totem tabelaların montajı da önemlidir. Sonraki dönemlerde bakımının kolay olabilmesi için ki bakım kazaları önlemesi açısından çok önemlidir ve asla aksatılmamalıdır, ürünün montajının ve montaj bağlantılarının dikkatli ve deneyimli bir ekip tarafından yapılması gerekmektedir.

Totem tabelanın tasarımı ve türü, türün tasarımla uyumu önemli unsurlardır. Reklamın amacına ulaşıp dikkat çekebilmesi için buna dikkat edilmelidir.

Totem Ankara tabelada önemli şeyler nelerdir?

Totem tabelanın yeri doğru bir şekilde seçilmeli ve ön kontrolleri dikkatle yapılmalıdır. Toprağın istenen ebatlardaki totemi taşıyıp taşıyamayacağı önemlidir. Totemin desteklenmesi için beton dökülür.

Totem tabelanın konulacağı yerle tabelanın ölçüleri doğru hesaplanmalıdır. Alan ve boyut arasındaki absürt zıtlıklar totem tabelanın etkisini azaltacaktır.

Totem tabelanın yeri tanıtımın etkileyicilik gücü için de önem taşımaktadır. Eğer doğru yer seçilmezse hedeflenen kitleye ulaşmak zor olacaktır. Dikkatle düşünülerek, tabelanın dikkat çekeceği en doğru yer tercih edilmelidir.

Belediye ve Tarım ve orman bakanlığından gerekli izinlerin alınması, gerekli vergilerin ödenmesi önemlidir ve atlanmamalıdır.

Totem tabelanın tasarımlarının özgün, açıklayıcı, yoruma mahal bırakmayacak netlikte ve uzaktan görülebilecek ölçeklerde olması totem tabela için önemlidir. Aksi takdirde reklam amacına ulaşamaz.

Konulacağı yerle totem tabelanın uyumu önemlidir. Görüntü kirliliği oluşturmamalı ve yol kenarındaysa sürücülerin dikkatini dağıtmayacak ancak dikkat çekecek bir şekilde dizayn edilmelidir.

Totem Tabela Ankara fiyatları

Totem tabelaların fiyatları diğer tabelalara oranla daha yüksektir ancak fiyat ve performans açısından en yüksek orana sahip de kendisidir. Dolayısıyla herhangi bir tereddütünüz olmadan gönül rahatlığıyla seçilebilir. Ancak fiyatlar hakkında kesin bir bilgi vermek, tabelanın üretileceği her malzeme ve tabelanın yerleştirileceği konum nedeniyle farklılık oluşturacağı için mümkün değildir.

Alanında son teknolojiyi takip ederek müşteriyle buluşturan ve son teknoloji üretim makineleriyle müşterinin istediği her tasarımı kolayca yapabilen profesyonel ekibimiz, kaliteli ve benzersiz ışıklı tabelaların üretimini uygun ve uyumlu olarak üretmektedir. Gerek ışıklı tabelanın ön hazırlık aşamasında gerek tasarım aşamasında gerekse üretim süreçlerinde müşteriyle tam bir uyum içinde ve onun fikirlerine, onun isteklerine öncelik vererek hareket eden profesyonel ekibimiz sadece ışıklı tabelanın üretim aşamasında değil sonraki da profesyonel desteğini sunuyor ve müşterisini doğru bir şekilde yönlendirmeye devam ediyor. Eşsiz tasarımlarla müşterimizin kurumsal kimliğini markasıyla en özgün haliyle birleştirerek müşterimizin tanıtımına katkıda bulunuyor ve rakiplerine kıyasla öne çıkmasına yardımcı oluyoruz. Her anlamda müşteriye ve güvenliğine öncelik vererek ışıklı tabelanın güvenliğinin sağlanmasına önem veriyoruz. Mutlu müşteri politikamızla dürüst ve şeffaf bir yaratıcılık süreci sunuyor, müşterimizin bize olan güvenine değer veriyor ve müşterimizin bir parçası olarak gördüğümüz firmasının tanıtımını önemsiyor ve en iyisine sahip olmaları için profesyonel ekibimizle birlikte çalışıyoruz.

Related Posts