Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Flama İmalatı

Flama İmalatı

Flama İmalatı konusuna geçmeden önce bilindiği üzere bayrak, bir ülkenin bağımsızlık bütünlüğünü ve birliğini ele alan, çeşitli renkler ve sembollerden oluşan ölçekli bir semboldür. Ancak bayrak, çeşitleriyle birlikte bir firmanın itibarını da konusunda olmazsa olmazlarının başında gelmektedir. Ancak bayrağın da kendine özel bir kaliteli görünüm ortaya koyması çok önemlidir. Bir mağazanın ya da kurumsal bir firmanın nasıl ki etiketleri, tabelaları itibarı açısından önemliyse, bayrağının görseli ve kalitesi de itibarı açısından oldukça önemlidir. Bu bayraklar kırlangıç bayrak, yelken bayrak ve flama bayrak gibi ayrı dallarda incelenmektedir.

FLAMA İMALATI NASIL YAPILIR?

Biz bu kaliteli flama imalatı konusunda adından sıkça söz ettiren seçkin bir firma olmayı başarmış bulunuyoruz. Uzun yıllardır süre gelen profesyonel çalışma ekip arkadaşlarımız ile bu piyasada yaşamış olduğumuz tecrübeleri siz değerli müşterilerimize aktarmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ürettiğimiz bayrakların üretimini ve çeşitlerini hep birlikte inceleyelim;

Yelken Bayrak Nedir?

Yelken bayrak, aslında günlük hayatımızda hepimizin karşılaştığı bir bayrak türüdür. Ancak insanların %90’ı bu bayrak türünün ismini bilemez. Dış ve iç mekânlarda kullanılan, daha çok uzunlamasına kullanılan bir bayrak türüdür. Bayrak üretimi konusunda mağazalar tarafından çok tercih edilmektedir. Şekil itibari ile tıpkı bir yelkenliye benzediği için, adına yelken bayrak denmektedir. Bize gelen siparişler doğrultusunda boy, renk, logo, yazı ve yazı tipi seçeneklerini baz alarak, kaliteli bayrak imalatı işlemine geçiyoruz. Profesyonel çalışan ekip arkadaşlarımı önce bu bayrağı bilgisayar ortamında tasarımda geçiriyor, ardından hızlı bir şekilde üretime alıyoruz.

Kırlangıç Bayrak Nedir?

Kırlangıç bayrak, şirketlere özel olarak üretilen bir bayrak türümüzdür. Son derece kaliteli olan bu bayrak türü, her türlü hava koşullarına karşı fazlasıyla dayanıklıdır. Kolay temizlenmesi, fazla kir tutmaması, kaliteli malzemelerden oluşup dış etkenlere karşı dayanıklı olması ve firma itibarı açısından önemli olması, kırlangıç bayrağın çok tercih edilmesinin başlıca sebepleri arasındadır. Yine bizlere verilen siparişlere göre ilk etapta bilgisayar ortamında bir görüntü/tasarım işlemi gerçekleştiriyoruz. Ardından üretim alanımıza geçip, kırlangıç bayrağı en hızlı ve kaliteli bir şekilde üretmeye başlıyoruz.

Bayrak imalatı Nasıl Yapılır?

Flama bayrak, bir milletin, bir topluluğun veya bir kuruluşun simgesini belirlemiş olan, renklerle donatılmış, genellikle dikdörtgen bir şekilde kullanılan kumaşa verilen isimdir. Kelime anlamı olarak ise, mühendis ve harita işiyle uğraşanların kullanmış olduğu renkli sırıklara verilen addır. İki ya da üç köşeli, küçük bayrak anlamı da taşımaktadır. Flama bayraklar, genellikle resmi kurumlarda ve askeriye içerisinde kullanıldığı gibi, günümüzde artık birçok alanda kullanılmaya da başlamıştır. Flama imalatı işlemlerimiz içerisinde flama bayrak, yine en çok tercih edilen bayrakların başında gelmektedir. Diğer bayraklarda da olduğu gibi ilk işlemimiz bilgisayar çizim programları vasıtasıyla bizlere verilen bayrağın tasarımını uygulamaktır. Daha sonra kaliteli malzemelerimiz ile üretime hızlı bir şekilde geçip, en kısa sürede flama bayrak siparişlerinizi sizlere teslim ediyoruz.