Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Araç Kaplama

Araç giydirme servisimiz her türlü araba giydirme özelliğine sahiptir. Otomobiliniz reklam giydirme sürecinde önce giyinilecek ve dijital biçimde sunulacaktır. Aracınızı tanımak için harika bir yoldur ve aynı gün size vereceğiz. Araba reklamları pansuman bugün çok popüler bir reklam türüdür. Olanlar arasında değilsek, profesyonel bir ekiple bir araba reklam giydirmeliyiz.

Araç kaplandığında, çeşitli folyo türleri vardır. Bu çeşitleri müşterilerimize göre sunuyoruz. Araç kaplamaları için kullanılan üç ana folyo türü vardır; Dökme Folyo, Yarı Dökme Folyo ve Normal Folyo.

Dökme folyo, araç için özel olarak üretilen bir folyo olup, dünyanın önde gelen markaları tarafından üretilmektedir. Bunu, uzun süreli reklamcılık çalışması için öneriyoruz.

Yarım Döküm Folyo ekonomi ve uzun ömür açısından tercih edilir. Kaplama işlemi için tercih edilen işlemdir, ancak daha düşük fiyata üretilen bir folyodur.

Ekonomik Folio, açık hava reklamcılığının birçok yerinde kullanılan normal bir kesme folyodur. Firmamız uzun ömür garantisi vermemektedir çünkü araç için özel üretim folyosu bulunmamaktadır. Ekonomik folyo uygulaması talep eden müşterilerimize bu uyarıyı zaten yaptık.