Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Dijital Baskı

Dijital baskı modern bir sanattır. Teknoloji ile gelişen reklam sektörünün bir alt birimi olarak ortaya çıkmıştır. Ayrıca, ihtiyaç duyulan kişilere reklam, tanıtım, marka oluşturma ve reklam verme gibi özelliklere de sahiptir. Dijital baskı makinelerinin çeşitli markaları bu sektörde büyük bir pazar oluşturdu. Seiko, Xaar ve Spectra ve solven bazlı boyalar içeren baskı malzemeleri, resimler, yazılar ve logolar gibi tanımlayıcı bilgiler basılır. Tipik kullanım alanları yol tabelaları, şirket posterleri, şirket tabelalarıdır.

Folyo baskısı

Arkada baskı yapışkan mat veya parlak kağıt üzerine solvent bazlı boya ile yapılır. Sert bir zemin tarafından kullanılır. Polikarbonat, pleksiglas, dekota, alüminyum levha gibi plastik malzemeler zemin olarak kullanılabilir.

Vinil baskı (Branda afiş):

m² cinsinden çeşitli ağırlıklarla branda üzerine dijital baskı. Kenarlardan yapılmış delikler veya delikler, çubuklarla bağlanarak sabitlenir.

UV Baskısı

UV Baskı, ultraviyole kürleme teknolojisi kullanan ticari bir baskı işlemini ifade eder.

Ultraviyole Baskı olarak da bilinen UV Baskı işlemi, ultraviyole (UV) ışığa maruz kaldığında hızla kurumaya formüle edilmiş özel mürekkepleri içerir.

Kağıt (veya başka bir alt tabaka) baskı makinesinden geçerken ve ıslak mürekkep aldığından, hemen UV ışığına maruz kalır. UV ışığı maruz uygulamasında mürekkep  anında kuruduğundan, mürekkebin sızma veya yayılma şansı yoktur. Bu nedenle, görüntüler ve metinler daha net ve kaliteli bir şekilde yazdırılır.

CEPHE KAPLAMA

Tam anlamıyla bilgisayar destekli sayısal ortamda yapılması amaçlanmıştır. Biraz daha net dijital baskı: Son yıllarda, araç hassas dijital medyanın desteği ile dijital medya için geliştirildi.

Yapısal değişiklikler, değişmekte olan endüstri ve reklam sektöründe de gerçekleşmiştir. Şimdi, sadece televizyon reklamları ve sponsorluk temelli reklamlar yerine, insan gözüyle temas edilen her nokta bir reklam alanı olarak görülmeye başlandı. İnsanların yoğun olduğu alanlarda geniş yüzeyli dış cepheler reklam alanı olarak kullanılmaya başlandı. Markanızın reklamcılığını en verimli hale getirmek isterseniz, uygun bir harici cephe belirleyerek reklam görüntüsünüzü buraya yerleştirebilirsiniz.

Bir reklam aracı olarak kullanabileceğiniz dış alanlar, cephe kaplama hizmeti ile artık kimlik kazanıyor. İstediğiniz dış yüzeyini ticari bir ilan tahtası olarak kullanabilirsiniz. Bu uygulama için, dış cepheyi etkin bir şekilde kullanmak için Şah Reklam’ın yüksek standart servisini kullanacaksınız. Dış cepheler sokakta, yoğun iş merkezleri dış cepheler bu uygulama için ideal seçenekler.
Reklamcılık uygulamasını uygulamak istediğiniz noktayı belirlerseniz, derhal Şah Reklam ile iletişime geçeceksiniz ve hukuki başvurular ve diğer işlemleri düzgün bir şekilde yaparak cephe sürecini başlatacaksınız. Bu işlemi uyguladığınızda, marka değeriniz hızla artacak ve kârınız büyük ölçüde artacaktır.