Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Site Totemi

Site Totemi

Site totemi, geçmişte bugüne gelişim göstererek kullanımına devam eden bir bina tabelası çeşididir. Eski yıllarda kullanılan floresanlı aydınlatma sistemleri, şimdi yerini bu şık tabelalara bırakmış gözüküyor.  Gelişen teknoloji ile birlikte site totemleri ışıklı ya da ışıksız olarak 2 farklı çeşitte incelenmektedir. Işıklı tabelalar ise, ışıksız olanlara göre daha fazla tercih edilmektedir. Çünkü özellikle gece görünümünde binalara fazlasıyla şık bir görüntü kazandırıyorlar. Ve bu tabelaların içerisinde kullanılan LED ışıklandırmalar, enerji tasarrufuna da katkı sağlıyor. Işığın rengi de siparişe göre belirlenip üretime sokulmaktadır.

Binaların, lüks rezidans sitelerin, apartmanların ve bazı iş merkezlerinin daha modern görünebilmesi için site totemi kullanılması oldukça önemli bir detaydır. Halk arasında ‘’bina tabelası’’ olarak da kullanılan bu totemler, son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte daha fazla kullanılmaya başlandı. Bu totemler, kullanılan malzemeler, ebat çeşitleri ve renk seçenekleri olarak kendi aralarında farklılık gösterebilirler. Bizlere gelen siparişler doğrultusunda dilediğiniz totemin özelliklerine göre üretip montaj işlemi gerçekleştirebiliyoruz.

Site Totemi Nasıl Yapılır?

Site totemi, ilk olarak bizlere gelen siparişler doğrultusunda hazırlanmaya başlanır. Siparişin çeşidine göre ışıklı ya da ışıksız olacağına karar verilir. Renk ve boyut tercihleri de uzman ekibimiz tarafından ölçüm işlemi yapıldıktan sonra üretim işlemine geçilir. Dekota, pleks cam, kompozit benzeri tabelalar dizayn işlemine sokulur, üzerlerine de folyo kesim baskı sistemi uygulanarak üretime başlanır. Bu işlemler sayesinde montaj işlemi de vidalanarak kolay bir şekilde uygulanmış olur. Dış etkenlerde oluşabilecek olumsuzluklara karşı kullandığımız malzemelerin kalitesi burada devreye girmektedir. Kesinlikle ezilme, bükülme, yamulma, çatlama ya da göçme gibi durumlar söz konusu olamaz. Tamamıyla kaliteli malzemeler ile uzman ekip çalışanı arkadaşlarımız doğrultusunda üretilen bu tabelaları, uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Site tabelaları üretimimiz, sadece bina ve apartman gibi yerler ile sınırlı kalmamaktadır. Toplu insanların bulunduğu hastane, banka, devlet dairesi, kurumsal şirket, yüzme havuzu, spor kompleksi gibi yerler için de ayrı bir üretim çeşidimiz bulunmaktadır. Bu sayede bu alanlarda bulunan acil çıkış, havuz, tuvalet gibi yerlerin gösterimi kolaylıkla sağlanmaktadır.

Site Totemlerinin Özellikleri Nelerdir?

Bizdeki site totemi üretimi, sıradan firmalardan farklı bir şekilde işlenmektedir. Olası bir sorun ile karşılaşmamak adına ilk etapta boyut, renk ve diğer çeşitler göz önünde bulundurularak tasarıma koyulur. Hemen ardından uygun hava koşullarında kaliteli malzemelerimiz ile kesme işlemine geçilmektedir. Gerekli kesim işlemi tamamlandıktan sonra yine uygun havanın belirlendiği sıcaklıkta boya işlemine geçilir. Kurutulduktan sonra gerekli montaj işlemi yapılır ve tabelanız hazır hale gelmiş bulunmaktadır.

Hiçbir zaman kalitemizden ve tecrübemizden ödün vermemek adına işimizi titizlikle yapmaya çalıştık. Gelecek zamanlarda da bu şekilde yapacağız. Site totemi ve diğer tabela siparişleriniz için güvenli bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz.