Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Alüminyum Kutu Harf

Alüminyum Kutu Harf Nedir?

Alüminyum kutu harf ve dükkân, şirket vb. gibi yerlerde, uzun yıllardır tabela kullanımı yaygın bir şekilde devam ediyor. Bu tarz işlerin içine girmeyen insanlar uzaktan bakarak tabelanın önemini anlayamayabiliyor. Ancak görsel anlamının dışından itibar konusunda da bir o kadar önemi olan tabelaların kalitesi de oldukça önemli. Alüminyum kutu  tabelalar, uzman ekibimiz tarafından özenle hazırlanan bir tabela çeşididir. Bu tabelanın üretim aşamasında önemli birkaç detay bulunur; Kullanılan malzemenin kaliteli olması, boyası ve işçiliği… Alüminyum da kullanılacak harf kalınlığının en az 2 mm ölçüsüne uygun olması gerekmektedir. Bu ölçünün altındaki malzemeler kaynak ve montaj sırasında hasar görür. Dolayısıyla ortaya çıkacak ürün de bir o kadar kalitesiz olur.

Bizler uzun yıllardır verdiğimiz hizmetlerde, hiçbir zaman kalitemizden ödün vermedik. Öncelikli mottomuzu kalite ve uygun fiyat olarak belirledik. Bunun içinde yaptığımız ve yapacağımız işleri her daim ince eleyip sık dokuyarak belirledik. Alüminyum kutu harf tabela ankara işinde de kalitemizin her zaman arkasındayız. Gelin hep birlikte detaylarıyla inceleyelim;

Alüminyum Kutu Harf Nasıl Yapılır?

Bazı müşterilerimiz alüminyum kutu harf tabela içerisinde boya yapılmasını isterken, bazıları orijinal alüminyum maddesinin kalmasını talep etmektedir. Ayrıca istenilen büyüklük de yine müşteri talebine göre hazırlanmaktadır. Gelen siparişlere göre ilk etapta uzman ekip çalışanlarımız bilgisayar üzerinde ölçü alma işlemine koyulurlar. Ardından ince ölçüm aletleri ile birlikte ölçüm yapılır ve lazerle kesme işlemine geçilir. Kesilen parça sağlam bir şekilde kaynak yapılarak monte edilir. Boya işlemi ise oldukça önemlidir. Hava şartların göre bazı zamanlarda tutmaya bu boyalar, genellikle kalitesiz boyalardır. Bizler kullandığımız kaliteli boya sayesinde hiçbir zaman malzemeye zarar vermeyiz. Yine de işimizi garantiye almak adına uzman ekip çalışanlarımız tarafından hava şartlarını da dikkate almaktayız.

 

 

Alüminyum Kutu TabelaLARın Farkı Nedir?

Bu tabela çeşidi, diğer tabela çeşitlerine göre oldukça farklıdır. Öncelikle tüm kutu harf tabelaları sağlamlık konusunda tam not almayı başarmıştır. Ancak alüminyum kutu harf tabelalar, tüm tabela çeşitlerine göre çok daha fazla bir sağlamlığa sahiptir. İçerisinde bulunan madde sayesinde kaynak ve montaj işlemi sırasında da oldukça dayanıklı bir tabela çeşididir. Üretim esnasında ek olarak su geçirmeyen bir aydınlatma sistemi de eklenebilmektedir. Bu eklentinin kalitesi, diğer hiçbir tabela çeşidinde bulunmamaktadır. Bu eklenti sayesinde, tüm harfler çok daha canlı ve kaliteli gözükmektedir. Tabelaya sahip olan kurumun kimliğinin reklamı açısından da oldukça önemli bir adımdır. Bu tabelanın öne çıkmasındaki en büyük sebeplerden bir tanesi de kesinlikle paslanmaz olmasıdır. Bu sayede diğer tabelalardan çok daha fazla tercih edilmektedir. Yazı şekline ve siparişe göre en hızlı ve en güvenilir şekilde tabelanıza sahip olabilirsiniz. Tecrübemiz, uzman ekip çalışanı arkadaşlarımız ve kalitemizden hiçbir zaman ödün vermeyeceğimize emin olabilirsiniz.