Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Folyo Baskı

Folyo Baskı

Folyo Baskı işlemleri dijital baskı dünyasında yüksek bir konuma gelmiştir. Bazı durumlarda vinil brandalara da yapılabilmektedir. Tek parça olarak sunulan ürünlerde, istenilen ebatlar ve modeller üretilmektedir. Marka değerinizi yükseltecek olan bu yatırımlar, ekonomik yönden uygunluğuyla birlikte kolay yoldan edinilebilmektedir. Müşterilerin dikkatini çekme potansiyeli dikkate alındığında küçük bir yatırım olduğu öne çıkacaktır. Tabelalar sınırlı bilgilerin yer aldığı tanıtım materyalleri olurken, bu baskı çeşidiyle birlikte sunulmak istenilen ürün ya da hizmete dair özellikler, indirimler ve kampanyalar doğrudan aktarılabilecektir. Müşteriler, göz temasıyla ilgilerini çeken ürün ya da hizmetin ne olduğunu anlamak için ziyarette bulunacaktırlar ya da iletişim kanallarından bilgi alacaktırlar. Potansiyel müşterilerin odağında yer alan bu tip tanıtım faaliyetleri büyük oranda satın alma eğilimiyle sonuçlanmaktadır.

Her türlü zemine kolayca uygulanabilen Folyo Baskı tekniğinde, birtakım ince ayrıntılar mevcuttur. Tasarım aşamasında müşterinin sahip olmak istedikleri çizilmektedir. Üretim aşamasının sorunsuz olduğuna dair kontroller yapılıp, kusursuz olduğuna kanaat getirildiğinde montaj ekiplerine teslim edilmektedir. Ekiplerimiz, uygulanacak zeminin yanına geldiklerinde doğrudan yapıştırma işlemine geçmeyecektirler. Kötü bir görüntü yaratmaması adına zeminin toz, kir ve yağlı olmadığını kontrol edecektirler. Bu faktörler uygulama sonrası bozuk bir görüntü yaratıp, materyalin dokusunu bozacağından uzun kullanım ömrü sunmayacaktır. Materyaliniz cama bakan yüzüyle sabitlenip, astar kılıfı titiz bir şekilde soyulmaya başlanacak. Bir yandan da cama hava gibi bozuklukların sızmaması için kontrol sağlanacak. Tam anlamıyla kusursuz bir görüntünün yakalanması için cam-sil uygulaması da yapılacak.

Folyo Baskıcı Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

Sizler de pazarlama ve tanıtım materyallerinizde dijital baskı tekniğine ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Sunduklarınızın detaylı bir özetini oluşturacak bu materyallere sahip olmanız, müşterilerinizle aranızdaki iletişimi daha fazla güçlendirecektir. Dakikalarca konuşup, neler vadettiklerinizi anlatmak yerine küçük bir uygulamayla dahi işinize dair soruların önüne geçebileceksiniz. Bu zaman tasarrufu ürün ve hizmetin pazarlama stratejileriyle sunulmasına ayrılacağından, daha büyük başarılara imza atılacaktır. Ayrıyeten başarı oranı bu şekilde arttırılarak, kazanç motivasyonunuza katkıda bulunacaktır. Bu konuda hassas davranılmasının gerektiği pazarlama stratejileri, teknik sayesinde maksimum marka bilinirliği sağlayacaktır.