Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Alüminyum Kutu Tabela
Alüminyum Kutu Harf Tabela,pleksi kutu harf fiyatları ankara,kutu harf tabela örnekleri,kutu harf tabela fiyatları izmir,kutu harf tabela özellikleri,kutu harf tabela istanbul,ışıklı pleksi kutu harf fiyatları,kabartma harf tabela,3d harf tabela,Ankara Tabela,Ankara Tabela İmalatı,Ankara Tabelacılar,Tabela Fiyatları,Tabela Örnekleri Ankara,Ankara Tabelası Gece,Ankara Tabelası Gece,Ankara Tabelaları,Ankara Tabela Merkezi,Ankara Tabela Levha,Ankara Tabela,Batıkent Tabela,Kutu Harf Tabela,Alüminyum Kutu Harf Tabela,Işıklı Tabela,İnşaat Tabelası,Kutu Harf,Krom Kutu Harf,Alüminyum Tabela,Batıkent Tabela,Batıkent Tabela İmalatı,Batıkent Tabelacılar,Tabela Fiyatları,Tabela Örnekleri Batıkent,Batıkent Tabelası Gece,Batıkent Tabelası Gece,Batıkent Tabelaları,Batıkent Tabela Merkezi,Batıkent Tabela Levha,Batıkent Tabela,Batıkent Tabela,Kutu Harf Tabela,Alüminyum Kutu Harf Tabela,Işıklı Tabela,İnşaat Tabelası,Kutu Harf,Krom Kutu Harf,Alüminyum Tabela,kutu harf tabela örnekleri, kabartma harf tabela, fason kutu harf, paslanmaz kutu harf, kutu harf tabela fiyatları, ışıklı pleksi kutu harf fiyatları, strafor kutu harf fiyatları, fason kutu harf fiyatları,alüminyum tabela fiyatları,alüminyum tabela kasası,alüminyum tabela profilleri,alüminyum tabela kasaları,alüminyum tabela yapımı,alüminyum tabela çeşitleri,aluminyum tabelacı,alüminyum oyma tabela,alüminyum kompozit tabela

Alüminyum Kutu Tabela

Alüminyum kutu tabela, uzman ekibimiz tarafından özenle hazırlanan bir tabela çeşididir. Dükkân, şirket vb. gibi yerlerde, uzun yıllardır tabela kullanımı yaygın bir şekilde devam ediyor. Bu tarz işlerin içine girmeyen insanlar uzaktan bakarak tabelanın önemini anlayamayabiliyor. Ancak görsel anlamının dışından itibar konusunda da bir o kadar önemi olan tabelaların kalitesi de oldukça önemli. Bu tabelanın üretim aşamasında önemli birkaç detay bulunur; Kullanılan malzemenin kaliteli olması, boyası ve işçiliği… Alüminyum da kullanılacak harf kalınlığının en az 2 mm ölçüsüne uygun olması gerekmektedir. Bu ölçünün altındaki malzemeler kaynak ve montaj sırasında hasar görür. Dolayısıyla ortaya çıkacak ürün de bir o kadar kalitesiz olur.

Bizler uzun yıllardır verdiğimiz hizmetlerde, hiçbir zaman kalitemizden ödün vermedik. Öncelikli mottomuzu kalite ve uygun fiyat olarak belirledik. Bunun içinde yaptığımız ve yapacağımız işleri her daim ince eleyip sık dokuyarak belirledik. Alüminyum kutu harf tabela işinde de kalitemizin her zaman arkasındayız. Gelin hep birlikte detaylarıyla inceleyelim;

En Doğru İletişim İle Mükemmel Sonucu Yakalamak Mümkün.

Alüminyum Kutu Harf Nasıl Yapılır?

Alüminyum tabela müşteri tarafından sipariş edilirken mutlaka net ifadeler kullanılmalıdır. Eğer tabelaya yazılacak isimden emin değil ise ya da doğru yazılışı bilinmiyor ise yazım yanlışlarına mahal vermemek için netleştirilerek o şekilde tekrar görüşülmelidir. Bir noktanın dahi anlamını bütünü ile değiştirebildiği unutulmamalıdır. Yazı şeklinin farklı yazı tipinde olmasını isteyenler de yine bu anlamda ne istediklerini net bir dil ile anlatarak en kısa sürede tabelalarına sahip olabilirler. Harf şeklinde tek tek üretilecek bu ürünlerin asılacak uygun alanı önceden düşünülerek gelen ekibe bu alan net bir şekilde ifade edilmelidir.

Bazı müşterilerimiz alüminyum kutu harf tabela içerisinde boya yapılmasını isterken, bazıları orijinal alüminyum maddesinin kalmasını talep etmektedir. Ayrıca istenilen büyüklük de yine müşteri talebine göre hazırlanmaktadır. Gelen siparişlere göre ilk etapta uzman ekip çalışanlarımız bilgisayar üzerinde ölçü alma işlemine koyulurlar. Ardından ince ölçüm aletleri ile birlikte ölçüm yapılır ve lazerle kesme işlemine geçilir. Kesilen parça sağlam bir şekilde kaynak yapılarak monte edilir. Boya işlemi ise oldukça önemlidir. Hava şartların göre bazı zamanlarda tutmaya bu boyalar, genellikle kalitesiz boyalardır. Bizler kullandığımız kaliteli boya sayesinde hiçbir zaman malzemeye zarar vermeyiz. Yine de işimizi garantiye almak adına uzman ekip çalışanlarımız tarafından hava şartlarını da dikkate almaktayız.

Alüminyum Kutu Tabela Farkı Nedir?

Bu tabela çeşidi, diğer tabela çeşitlerine göre oldukça farklıdır. Öncelikle tüm kutu harf tabelaları sağlamlık konusunda tam not almayı başarmıştır. Ancak alüminyum kutu harf tabela, tüm tabela çeşitlerine göre çok daha fazla bir sağlamlığa sahiptir. İçerisinde bulunan madde sayesinde kaynak ve montaj işlemi sırasında da oldukça dayanıklı bir tabela çeşididir. Üretim esnasında ek olarak su geçirmeyen bir aydınlatma sistemi de eklenebilmektedir. Bu eklentinin kalitesi, diğer hiçbir tabela çeşidinde bulunmamaktadır. Bu eklenti sayesinde, tüm harfler çok daha canlı ve kaliteli gözükmektedir. Tabelaya sahip olan kurumun kimliğinin reklamı açısından da oldukça önemli bir adımdır. Bu tabelanın öne çıkmasındaki en büyük sebeplerden bir tanesi de kesinlikle paslanmaz olmasıdır. Bu sayede diğer tabelalardan çok daha fazla tercih edilmektedir. Yazı şekline ve siparişe göre en hızlı ve en güvenilir şekilde tabelanıza sahip olabilirsiniz. Tecrübemiz, uzman ekip çalışanı arkadaşlarımız ve kalitemizden hiçbir zaman ödün vermeyeceğimize emin olabilirsiniz.

 

Related Posts