Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Bağlum Tabela
bağlum tabela

Bağlum Tabela

Bağlum tabela Restoranlar, mağazalar, market zincirleri, petrol istasyonları gibi her alanda kullanılan bu tabelalardır . Ne işe yarar? Nasıl üretilir? Avantajları nelerdir? Bu gibi soruların cevabını bu yazıda kolaylıkla bulabileceksiniz.

Mağaza, market, restoran gibi birçok alanda kullanılan bağlum tabela, mağaza girişlerinin üst kısımlarında bulunan tabelalardır. Işıklı ve ışıksız şekilde bulunabilen bu tabelalar, mağazaların reklamını yapabilmesi için önemli bir rol oynamaktadır. Mağaza girişlerinde olduğu gibi mağazadan ayrı bir şekilde de bulunabilir. Örneğin yol kenarlarında bazı restoranların tabelaları sizin daha iyi fark etmeniz için size bakacak şekilde yerleştirilir. Yani restorandan ayrı bir şekilde yer almaktadır.

Bu tür tabelalar, genel olarak mağaza veya kurum reklamları için bulunmaktadır. Özellikle mağazalar arasında oldukça yaygın olan bu tabelaları şehrin her yerinde görebilirsiniz. Bu tabela türü, mağazaların kendi reklamlarını yapabilmesini sağlayan bir araçtır. Mağazalar, mağazanın üst kısmına tabelayı asarak kendi reklamını yapar ve bu sayede daha fazla müşteri çekerler.

Bağlum Tabela Nasıl Üretilir?

Bu tür tabelalar, çeşitli malzemelerden üretilmektedir. Üretim esnasında ışıklı veya ışıksız olarak üretilen bu tabelalar, fabrikasyon aşamasında elle ve makineyle birlikte üretilmektedir. Üretim sonrasında mağazanın üstüne asılan tabela, mağazayı şık bir görünüme kavuşturmaktadır.

Tabelalar Hangi Alanlarda Kullanılmaktadır?

Genel olarak mağazaların reklamlarını daha iyi duyurması için kullanılmaktadır. Mağaza, restoran, kurumlar, bankalar, ofisler, fırınlar, mobilya sektörü gibi her alanda bulunan bu tür tabelalar, hem ışıklı hem ışıksız çeşidi ile bulunmaktadır.

Tabela Fiyatı Ne Kadar?

Bağlum tabelalar, 50 liradan 1000’lerce liraya kadar değişen fiyatıyla bulunan bir tabela türüdür. Bu tabelalar, kullanıldığı malzeme kalitesi, boyutu, tasarımı, çeşitliliği, teknolojiden yararlanması gibi çeşitli faktörler ile fiyatı belirlenmektedir. İster LED tabela, ister sade, isterseniz daha modern bir tabela seçerek size uygun olanı seçebilirsiniz.

Avantajları Nelerdir?

Diğer tabelalarda olduğu gibi bu tür tabelalarında avantajları vardır. Bunlar şöyledir:

  • Yağmur, kar, dolu gibi kötü hava koşullarından kolay kolay etkilenmezler. Dayanıklı yapıları sayesinde uzun süre kullanılabilmektedir.
  • İlgi çekici bir tabela hazırlayarak müşterilerin daha fazla ilgisini çekebilirsiniz.
  • Genişliği ile uzaktan okunabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Eğer daha geniş bir tabela tercih ederseniz bu size müşteri çekme açısından ek bir avantaj sağlayacaktır.
  • Tabelanızı ışıklı yaparak geceleri de görünür ve insanların sizi daha fazla tanımasını sağlayabilirsiniz.
  • LED tabela ila hareketli yazılar ekleyebilir ve dinamik bir tabela kullanabilirsiniz. Bu sayede müşterilere mağazanız hakkında daha fazla bilgi vererek müşterilerin sizi daha iyi tanımasını sağlayabilirsiniz.
  • Mağaza tabelanızı hazırlarken arkaplan rengi ile yazı rengini iyi ayarlamalısınız. Bu sayede daha kaliteli ve okunaklı bir yazı elde edersiniz.

Related Posts