Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Ankara Çatı Tabela İmalatı

Ankara Çatı Tabela İmalatı

Ankara çatı tabela imalatı denildiğinde akla gelen şah reklam müşterilerine sunduğu farklı imkanlarla öne çıkmaktadır. Çatı Tabelaları birçok farklı çeşidi ile müşterilere farklı tasarımlar ve şekillerde hizmet edilmesini sağlamaktadır. Çatı tabelası birçok firmanın gerek duyduğu ve çok önemli bir reklam gerecidir. Çatı tabelası pleksi, alüminyum ve paslanmaz tabela olarak da yapılmaktadır. Kötü hava şartlarına dayanıklı şekilde üretilen malzemeler uzun yıllar yıpranmadan ve bozulmadan hizmet verebilmektedir. Şık ve Temiz görünüm sağlayan çatı tabelaları kurumsal kimlik oluşturmak isteyen firmaların çok fazla kullandığı bir tabela türüdür.

Ankara Çatı Tabela İmalatı Nasıl Yapılır?

Teknik çizimi ve tasarımı yapılan tabelaların malzemesi ve malzeme kalınlığı seçilerek imalata başlanır. Genellikle cnc router makinalar ile kesimi yapılan çatı tabelaları daha sonra kenarlarından birleştirilmek üzere puntolama işlemine sokulur. Puntolama işlemi tamamlanan çatı tabelaları birleştirilmiş olur böylece puntolama işlemi sırasında oluşan hataları ve artıkları temizlemek amacıyla polisaj uygulanır. Temizlenen tabelalar artık boyanma işlemine hazır hale getirilmiştir. Genellikle elektrostatik toz boya kullanılarak çatı tabelaları böylece doğa şartlarından yağmurdan ve kardan etkilenmeyecektir

Ankara Çatı Tabela Neden Önemlidir?

Kendini geliştirmek ve daha yüksekleri hedefleyen firmaların seçimi olan çatı tabelaları yüksek yerlere monte edilmeleri sebebiyle çok büyük boyutlarda imal edilmektedirler. Büyük boyutlarda imal edilmeleri yüzünden çok fazla rüzgara maruz kalan ankara çatı tabelaları mühendislik hesapları yapılarak ve diğer tabelalardan daha özenli ve işini bilen kişiler tarafından takılmalıdır. Farklı tasarımlarla çok uzak mesafelerden bile dikkat çekebilen çatı tabelası potansiyel müşterilerinizin üzerinde merak duygusu uyandırır.

Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ankara çatı tabela imalatı fiyatları farklı durumlara göre değişiklik gösterebilmektedir. Kullanılan malzemenin çok önemli olmasının yanı sıra çatı tabelasının boyutu da fiyatlandırma açısından büyük önem arz etmektedir. Ancak getirdiği faydalara bakıldığında fiyatların yüksek olmadığı anlaşılacaktır. Daha önce de bahsettiğimiz gibi hassas bir şekilde imal edilmesi gereken bir ürün olan çatı tabelası ucuz şekilde yapıldığında yıkılma, solma, yırtılma gibi olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Bu yüzden maliyeti yüksek de olsa en iyi tabela firması ile çalışmak mantıklı olacaktır.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın

Yorum yapmak için giriş yapmış olmanız gerekir.