Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Ankara Çatı Tabela İmalatı

Ankara Çatı Tabela İmalatı

Ankara çatı tabela imalatı denildiğinde akla gelen şah reklam müşterilerine sunduğu farklı imkanlarla öne çıkmaktadır. Çatı Tabelaları birçok farklı çeşidi ile müşterilere farklı tasarımlar ve şekillerde hizmet edilmesini sağlamaktadır. Çatı tabelası birçok firmanın gerek duyduğu ve çok önemli bir reklam gerecidir. Ankara çatı tabela imalatı, alüminyum ve paslanmaz tabela olarak da yapılmaktadır. Kötü hava şartlarına dayanıklı şekilde üretilen malzemeler uzun yıllar yıpranmadan ve bozulmadan hizmet verebilmektedir. Şık ve Temiz görünüm sağlayan çatı tabelaları kurumsal kimlik oluşturmak isteyen firmaların çok fazla kullandığı bir tabela türüdür.

Ankara Çatı Tabelası İmalatı

Teknik çizimi ve tasarımı yapılan tabelaların malzemesi ve malzeme kalınlığı seçilerek imalata başlanır. Genellikle cnc router makinalar ile kesimi yapılan çatı tabelaları daha sonra kenarlarından birleştirilmek üzere puntolama işlemine sokulur. Ankara Çatı Tabela İmalatı, birleştirilmiş olur böylece puntolama işlemi sırasında oluşan hataları ve artıkları temizlemek amacıyla polisaj uygulanır. Temizlenen ankara tabela artık boyanma işlemine hazır hale getirilmiştir. Genellikle elektrostatik toz boya kullanılarak çatı tabelaları böylece doğa şartlarından yağmurdan ve kardan etkilenmeyecektir

Çatı Tabela Örnekleri

Çatı tabelası hakkında fikir sahibi olmak için Şah Reklam Tabelacı tarafından üretimi başarıyla gerçekleştirilmiş, kaliteli malzeme ve profesyonel işçilikle hazırlanmış çatı tabela örnekleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.Tabelacılık sadece dış cepheye uygulanan bir yöntem değildir. Dış cepheye uygulanan tabelalar gibi iç cepheye uygulanan tabela seçenekleri de bulunmaktadır. Böylelikle işletme veya kurumuzun hem içini hem de dışına en uygun tabela tasarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Çatı Tabelacı

Standart kalıpların dışına çıkan çatı tabelacı konsept tabelaları ile dikkatleri çekmektedir. Özellikle son yıllarda kullanılan farklı yazı fontları ile oluşturulan tabela seçenekleri her yerde karşımıza çıkmaktadır. İlgi çekici olduğu gibi akılda kalıcılığı da arttıran bu tabelalar ile mekanınızın ruhunu yansıtabilirsiniz.

Çatı Tabelası Modelleri Ankara

Kendini geliştirmek ve daha yüksekleri hedefleyen firmaların seçimi olan çatı tabelaları yüksek yerlere monte edilmeleri sebebiyle çok büyük boyutlarda imal edilmektedirler. Büyük boyutlarda imal edilmeleri yüzünden çok fazla rüzgara maruz kalan çatı tabelası modelleri ankara, mühendislik hesapları yapılarak ve diğer tabelalardan daha özenli ve işini bilen kişiler tarafından takılmalıdır. Farklı tasarımlarla çok uzak mesafelerden bile dikkat çekebilen ankara çatı tabelası potansiyel müşterilerinizin üzerinde merak duygusu uyandırır.

Çatı Tabela Fiyatları Ankara

Ankara çatı tabela imalatı fiyatları farklı durumlara göre değişiklik gösterebilmektedir. Kullanılan malzemenin çok önemli olmasının yanı sıra çatı tabelasının boyutu da fiyatlandırma açısından büyük önem arz etmektedir. Ancak getirdiği faydalara bakıldığında fiyatların yüksek olmadığı anlaşılacaktır. Daha önce de bahsettiğimiz gibi hassas bir şekilde imal edilmesi gereken bir ürün olan çatı tabelası ucuz şekilde yapıldığında yıkılma, solma, yırtılma gibi olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Bu yüzden maliyeti yüksek de olsa en iyi tabela firması ile çalışmak mantıklı olacaktır. Çatı Tabela Fiyatları Ankara, Şah Reklam tarafından firmanıza yapılacak keşif sonrasında netleşmektedir.

Çatı Totem Tabela

Firmamız Şah Reklam, Çatı Totem Tabela konusunda birçok başarılı projeye imza atmış,  bu sayede yılların verdiği tecrübeyle Ankara Totem Tabela firması diyince akla gelen sayılı firmalardan olmuştur. Çatı tabelası diğer tabelalardan farklıdır. Standart bir ölçüsü bulunmadan isteğe özel olarak hazırlanan bir tabela çeşididir. Çatılarda kullanılacağı için oldukça büyük ölçülerde yapılarak uzaktan görünecek şekilde tasarlanır. Tabelanın koyulacağı alandan yer alacak mesaja kadar titizlikle çalışması gerekmektedir. Ankara tabelacı istediğiniz çatı tabelasını en uygun ölçülerde hazırlayarak uygun montajlama ile işleminizi gerçekleştirmektedir. Tasarlanmasından montajına kadar uzman işçilik isteyen bir uygulamadır.

Çatı Işıklı Tabela

Şah Reklam,  Çatı Işıklı Tabela imalatı konusunda lider, kaliteli malzeme ve işçilik ile müşterilerini her zaman memnun etmeyi başarmış başarılı bir  ankara tabelacı firmadır. Çatı Tabelası örneklerini ve referanslarımızı  galerimizden inceleyerek çatı tabelası modelleri modeller hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Çatı Tabelası Modelleri

Şah Reklam Ankara Tabelacı firmasının imalatını gerçekleştirmiş olduğu çatı tabelası modelleri, ışıklı veya ışıksız olarak istenilen ölçülerde, çeşitli malzemelerden hazırlanabilmektedir. Her geçen gün gelişen teknoloji reklam sektörüyle kurduğu beraberlik yenilikçi sonuçlar sunmaya devam etmektedir. Teknolojini sağladığı faydalardan biri de dijital ortam basılan yenilikçi çatı tabelası çeşitleridir. Ankara tabelacı son teknoloji makineleri ve uzman ekibiyle beraber hazırladığı tabelalarla işletmelerde fark yaratmayı amaçlamaktadır. Her işletmeye ve her ihtiyaca yönelik uygun tabela seçenekleriyle işletmenizi ön plana çıkarak detaylara kavuşabilirsiniz.

Related Posts

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.