Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Ankara Kumlu Folyo Kesim

Ankara Kumlu Folyo Kesim

Ankara Kumlu Folyo Kesim cam üstünde kullanılan bir tür folyo tekniğidir. Diğer bir adı buzlu cam folyo olan bu teknik genellikle kurumsal firmalarda şık bir görünüm kazandırmak amacıyla iç ve dış mekanlarda kullanılmaktadır. Farklı tasarımlarda kesimler oluşturulabilen yapısı sayesinde hoş görünümler vermeye olanak sağlayan kumlu folyo kesimlerde renk kullanılmamasından ötürü solma gibi sorunlar oluşmamaktadır.

Cam Kumlu Folyo

İç ve dış mekanlarda cam üzerinde buğulu ya da buzlu bir görüntü oluşturmak amaçlı kullanılan cam kumlu folyo, baskes etiket (sticker) oldukları için kolayca yapıştırılabilir ve hızlı bir şekilde kullanıma sokulabilir. Şirketlerin toplantı odaları ve mağazaların dış camları için kurumsal bir görüntü oluşturmak amacıyla üretilen kumlu folyo kesimler maliyet açısından uygundur. Bu açıdan herkes için pratik bir çözüm olabilmektedir.

Ankara Kumlu Folyo Kesim

Kumlu olmasından ve tasarıma göre kesimler oluşturulmasından dolayı malzeme kalitesinin önem kazandığı ankara cam giydirme yaptırılacağı zaman alanında uzman kişilere ulaşılması oldukça önemlidir. Ayrıca bir avantaj olarak kesim olarak üretilen kumlu folyolar renkli folyoların aksine folyo var olduğu sürece desenleri de var olacaktır.

Kumlu Folyo Ankara

İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen kumlu folyo ankara kötü hava şartlarına uygun olarak üretilen folyolardan yapıldığı için yağmur, kar, çamur, nem, güneş gibi doğal değişkenlerden kolay kolay etkilenmezler. Bu sayede kullanıcısına uzun yıllar boyunca hizmet edebilirler. Ayrıca suya neme dayanıklı olmasından dolayı mutfak ve banyolarda da rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca ankara kumlu folyo kesim buzlu bir görüntü oluşturur. Bu açıdan özel denilebilecek alanlarda da bir perde vazifesi görerek ışığı içeri alır ancak dışarıdan herhangi bir şey göstermez. Bu avantajı sayeinde işyerlerinde sıklıkla tercih edilir

Kumlu Folyo Uygulama

Ankara’da bulunan reklam firmamızda kumlu folyo uygulama için kumlu folyo kesim işlemi yapılmaktadır. Bu yapılan cam folyo uygulamaları iç mekan ve dış mekan için dayanıklı ve uygundur. Kumlu folyo ofis bölmelerinde ve dükkan, mağaza camları için yapılabilmektedir. Kumlu folyo uygulaması düz, çizgili ve desenli kesimler yapılarak profesyonel montajcılarımız tarafından yapılmaktadır. Siz de uygun fiyatlı ve şık tasarıma sahip bir kumlu folyo kesim istiyorsanız bize hemen ulaşın.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.