Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Ankara One Way Vision

Ankara One Way Vision

Ankara one way vision cam giydirme işleminde kullanılmakta olup, delikli folyo malzemesi kaplanan camda; dışardan içerisi görünmemektedir. Ankara’da bulunan reklam firmamızda cam giydirme (one way vision) Kaplama Hizmeti vermekteyiz. Cam giydirme işlemi için sadece telefon veya mail adresi ile kefiş alınması için talep iletmeniz gereklidir, diğer işlemleri firmamızın gerekli departmanındaki ekip arkadaşlarımız tarafından talepleriniz gerçekleştirilecektir. Cam giydirme işleminde genellikle one way vision folyo malzemesi kullanılmaktadır. One Way Vision folyo; İçeriden dışarıyı rahatlıkla görebilmekte, dışarıdan içeriyi ise görünmemektedir.

Dijitalleşme ve teknolojinin harmanlanmasıyla şüphesiz her alanda karşımıza çıkan birçok farklı avantaj sağlamıştır. Bu avantajlardan biri de baskı dünyasında yaşanan dijital baskıdır. Dijital baskı Ankara denildiği zaman bile baskı sürecinde kolay uygulanacak bir yön olduğu izlenimi yaratmaktadır. Dijital baskı, baskı süreçlerinin daha hızlı, daha az maliyetli ve kaliteler sonuçlar vermektedir.

Dijital baskı Ankara, basılacak ürünlerin görsellerini Photoshop ve Corel gibi tasarım programları kullanılarak gerçekleştirilen tasarımlar ile kaliteli bir görüntü oluşturmaktadır. Buna bağlı olarak hazırlanan tasarımlar herhangi bir kalite bozulması yaşanmadan her ebatta baskıya uygundur. Kullanılan dijital baskı makineleri ve kullanılan kartuşlarda kaliteli baskı sonuçları alınmasına destek olmaktadır.

Ankara One Way Vision Fiyatı

Ankara One Way Vision Fiyatı, kaplanacak camın m2 cinsinden ölçüsüne göre belirlenmektedir. Dijital baskı geleneksel baskıya göre daha yaratıcı işler çıkmasına imkan tanımaktadır. Bilgisayar ortamında Photoshop ve Corel gibi programlar kullanılarak tasarımlar hazırlanır. Bu tasarımlarda yaratıcılığı ön plana çıkan unsurlara yer verilmesinin yanında daha kaliteli bir görüntüde elde edilmektedir. Dijital baskı Ankara hazır baskıları kontrol ederek gerekli iyileştirmeler varsa düzenleyerek hazırlar. İsterseniz de baskı merkezlerinde bulunan profesyonel kişiler tarafından da baskı tasarımlarınız gerçekleştirilmektedir.

Ankara One Way Vision Baskı Avantajları

Ankara One Way Vision Baskı Avantajlarından en önemlisi, gün ışığında içerden dışarının görünme imkanı sağlamasıdır. Bu sayede gün ışığında lamba kullanılmasına gerek kalmayacağı için enerji sarfiyatı önlenmiş olur. One Way Vision Dijital baskı Ankara, matbaacılık alanında sağladığı avantajlar genel olarak birkaç madde toplamak gerekirse; hız, kalite, tasarım esnekliği ve özgünlüğü ve düşük maliyettir. Temel olarak sağladığı faydalar bu şekilde maddeler haline getirilebilen dijital baskı uygulaması son derece pratik bir yöntemdir.

Ankara Cam Giydirme

One Way Vision için kullanılan delikli folyo veya delikli brandanın yapısı sayesinde, ankara cam giydirme uygulanan folyo cama yapıştırıldığında minicik delikler sayesinde ışık alabilmekte ve baskı uygulanan yüzey hem dışarıdan ışık alabilmekte, hem de dışarıdan içerisini göstermemektedir.

Ankara Dijital Baskı, birden fazla üretim sağlamasıyla bilinmektedir. Herhangi bir ön hazırlık süreci gerçekleşmeden baskı süreci gerçekleştirilir. Bununla beraber son teknoloji baskı makineleri ile saatler içerisinde yüzlerce baskıyı gerçekleştirerek zamandan tasarruf ettirmektedir.

Ankara Cam Folyo Uygulamaları

Ankara cam folyo uygulamaları öncesinde uygulama yapılacak camın iyice silinmesi ve kurutulması gerekmektedir. Ardından ragle ile folyodaki havanın alınması gereklidir. Aksi durumda folyonun cama sağlıklı yapışması engellenir ve aralarda hava kabarcıkları oluşması sonucu cam folyo uygulamaları yapılan yüzey kırışık vaziyette kalır.

Dijital baskı Ankara, düşük maliyetli olmasıyla da büyük avantaj sağlamaktadır. Birim başı hesaplanan fiyatlar ile baskı sürecinde uygun fiyatlı alternatifler oluşturmaktadır. Bundan dolayı sıklıkla tercih edilmektedir.

Baskı sürecinde sağladığı avantajlar ve kolaylıklar dijital baskı ön plana çıkmaktadır. Özellikle reklam materyallerinin kullanım alanında sağladığı fayda ile her geçen gün önemi arttıran bir uygulama haline gelmiştir. Dijital baskı sayesinde birçok malzeme üzerine yapılabilen baskılar reklam alanında kullanılan materyalleri geliştirmiştir. Kupalara, bez çantalara, kanvanslara ve daha birçok farklı zemine yapılan dijital baskı ile işletme ya da kurumlar markalarını tanıtan kurumlara ürünlere kolaylıkla ulaşabilmektedir.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.