Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Ankara Roll-Up Baskısı

Ankara Roll-Up Baskısı

Ankara Roll-Up Baskısı, çok kullanışlı bir malzemedir, kolay taşınabilir ve hızlı üretimi olmaktadır. Roland Baskı makinesinde iç mekan baskı yapılmaktadır. Taşıma çantası sayesinde kolayca istediğiniz yere götürebilmektedir. Alüminyum malzemeden üretimi yapılmakta olup mekanizması tüm testlerden geçmiştir. Mekanizma devamlı kullanılabilmekte ve baskısı değişebilir olması size devamlılık sağlayacaktır.Firmamızın telefon numarasında siparişlerinizi geçebilirsiniz ve örnekleri web adresimizde görebilirsiniz. Üretim süresi çok kısa olduğundan aynı gün ürün teslimatını yapabilmekteyiz.

Roll Up Banner Ankara

Rollup baskısı yapılacak baskının mahiyetine göre baskı tercihi tercih yapmak daha doğru olacaktır. Günümüz şartlarında baskının kalitesi ve düşük maliyeti pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Ancak tüm bu paydalar ortak bir baskıda birleşememekte, göze hitap etmekle cebi düşünmek farklı alanlara kaymaktadır. Kullanılan materyallerde burada büyük bir önem teşkil etmektedir. Yukarıda da anlattığımız gibi ankara dijital baskı birçok materyal üzerine işlenebilir ve kısa sürelerde mükemmel sonuçlar sağlanabilir. Baskı miktarının az olduğu ve kalitenin, oluşturulabilecek maksimum seviyede tutulmaya çalışıldığı işlemlerde oldukça başarılı sonuçlar sağlamaktadır. Basılacak görselin maksimum pikselde oluşturulacak şekli ile uygun boyutlarda mükemmel denilebilecek ölçülerde baskı almak mümkündür.

Ankara Roll-Up Baskısı

Dijital baskı pek çok materyale uygulanabilir bir duruma gelmiştir. İşyeri tabelaları, yollardaki reklam totemleri, camlı dünyamızı renklendiren delikli folyolar, birbirimize özel günlerde hediye edebileceğimiz kupalar, anahtarlıklar, tişörtler, çantalar ve aklınıza gelmeyecek daha birçok materyal üzerine uygulanabilir durumdadır. Düğün davetiyeleri, kartvizitler, broşürler, afişler, stickerlar, bilgi dokümanları, reklam panoları, araç giydirme ve kaplama işlemleri dijital baskı teknolojisi ile renklenmiş sadece birkaç alandır diyebiliriz.

Roll Up Fiyatları Ankara

İşyeri sağlığı ve güvenliği kapsamında kullanılması zorunlu etiketler ve uyarı levhaları da dijital baskı kalitesinin vücut bulmuş örneklerindendir. Tanımladığımız gibi her alana yapıştırılabilen özel üretim malzemelere de çok kolay baskılar yapılabilmektedir. Baskıda kullanılan mürekkepler UV korumalı tasarlanabilmekte, parlayan maddeler karıştırılabilmekte böylece kullanıma uygun baskılar üretilebilmektedir. Dijital baskı ile yapılan Roll Up Fiyatları Ankara, ölçülere, kullanılan tasarıma ve kullanılacak yere göre değişmektedir.

Roll Up Baskı Ankara

Kullanılan materyallerin tamamı sağlığa dost olarak bilinmektedir ve kanserojen maddeler içermemektedirler. İnsanların en çok çekindikleri noktalardan biride oluşacak kokudur. Dijital baskı mürekkepleri tamamen kokusuzdur. Roll Up Baskı imalatında kaliteli ve düşük maliyetli baskılar yapılmasına olanak sağlarken aynı zamanda kullanıcısının sağlığını da ön planda tutmaktadır.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.