Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Ankara Süblimasyon Sistemleri

Ankara Süblimasyon Sistemleri

Ankara Süblimasyon Sistemleri kolay ve hızlı çözümler sunabilen bir çeşit baskı tekniğidir. Bu teknik sayesinde kağıt dışındaki farklı materyallere de baskı yapılabilmektedir. Bu baskı tekniği için bir grup malzeme gerekmektedir. Bunlar yazıcı, baskı kağıdı ve mürekkeptir ayrıca baskı yapılacak malzemeye uygun baskı makinesi ile yapılır. Süblimasyon sistemleri ile baskı yapabilmek için baskı yapılacak ürünün de bu tekniğe uygun olması gerekmektedir. Kurulum maliyeti, baskı kalitesi, farklı malzemeler üzerinde baskı yapabilme olanakları sayesinde çokça tercih edilen bir teknoloji haline gelmiştir

Ankara Süblimasyon

Süblimasyon malzemeye ısı uygulandığında sıvı halden doğrudan gaz haline geçme durumudur. Ankara Süblimasyon teknolojisini basitçe anlatmak gerekirse ütü ile tshirt üstüne yapılan baskılar örnek verilebilir. Süblimasyon baskılar sert yüzeyler üstünde uygulanabilmektedir. Bu sebepten ötürü her türlü malzeme üzerinde kullanmak mümkün olmamaktadır. Bu yöntemin alternatifi seligrafi baskıdır ancak teknolojinin gelişmesiyle artık süblimasyon teknolojisi gün geçtikçe seligrafinin yerini almaktadır.

Ankara Süblimasyon Baskı

Ankara Süblimasyon sistemleri genellikle tekstil sektöründe kullanılan bir teknik olsa da farklı malzemelerin baskılarında da görülebilmektedir. Fiyat açısından uygun olması açısından müşteriye kolaylıklar sağlarken aynı zamanda hızlı bir şekilde üretilebilmesi açısından da cazip bir tekniktir. Ankara Süblimasyon Baskı sistemlerinin bir diğer avantajı ise herhangi bir kalıp kullanılmadığından toplu üretimlerde kolaylık sağlamasıdır. Bilgisayar destekli tasarım programlarından çıkarılan her türlü şekilde baskı yapabilme imkanı sunan süblimasyon sistemleri teknolojisinin bir diğer avantajı ise her türlü renk baskının renk farkı oluşmadan doğrudan yüzeye aktarılabilmesidir.

Ankara’da bulunan reklam firmasında Süblimasyon Baskı Sistemlerinde Baskı Hizmeti Vermekteyiz.
Süblimasyon Baskı Sistemlerinde bulunan ürün yelpazemiz şöyledir

  •  T-Shirt Baskıları
  •  Kupa Bardak Baskıları
  •  Şapka Baskıları
  •  Metal Etiket Baskıları
  •  Puzzle Baskıları
  •  Yastık Baskıları
  •  Ödül Kupa Baskıları
  •  Plaket Baskıları

Yukarıda belirtilen süblimasyon baskıları aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. Süblimasyon baskıları uzun vadeli kullanılabilir ve adet problemi olmadan 1 veya 1.000 adet basılabilmektedir. Özel günlerde veya müşterileriniz için promosyon olarak dağıtılabilir. Süblimasyon baskılarınızı biz tasarlayabilir veya kendi tasarımınızı bize vererek baskı hizmetini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer siz de süblimasyon baskı yaptırmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.