Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Ankara Tabela İmalatı Firması
Tabela,Ankara Tabela,Işıklı Tabela,Işıksız Tabela,Kutu Harf Tabela,Totem,Led Tabela,Ostim Tabela,Ankara Tabelacılar,Vinil Germe Tabela,Ulus Tabela

Ankara Tabela İmalatı Firması

Ankara Tabela İmalatı Firması denildiğinde ilk aklan gelen firma olmanın gururu ise bizim için paha biçilmezdir.  Tabelalar reklam, tanıtım ve bilgi amaçlı kullanılan materyallerdir. İhtiyaca uygun olarak ürettiğimiz tabelalar ile müşterilerimizin isteklerini karşılıyoruz. Tabelanın birçok çeşidi vardır. Genel olarak insan gözüne hoş gelecek şekilde üretilen bu ürünler ile hayatımızın her alanında karşılaşırız. Bu kadar dikkat çeken ve bir o kadar insan tarafından fark edilecek tabelanın, görsel olarak en iyi şekilde tasarlanması gerekir. Biz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, en uygun tabelayı tasarlayarak üretime gönderiyoruz. Tabela tasarlanırken müşterinin istekleri ile markanın kimliğini birleştirmek ve tasarıma yansıtmak önemli bir konudur. Tecrübeli ve yetenekli tasarımcılarımız ile size en uygun ürünü oluşturuyoruz. Ankara tabelacı arayan her müşteri için, en çok tercih edilen adres olma yolunda emin adımlar ile ilerliyoruz. Bu yolda kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermemek, bizim için en önemli noktalar arasındadır.

Ankara Tabela İmalatı Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

Tabela her alanda kullanılan bir ürün olduğundan çok fazla çeşidi vardır. Genel bir ayrım yapmak gerekirse tabelaları, ışıklı ve ışıksız tabela olarak ikiye ayırmak doğru olacaktır. Işıklı tabela, daha fazla dikkat çekmeyi sağlamak için tercih edilir. Işık türleri kullanılarak üretilir. Mekan tabelaları, firma tabelaları gibi dış mekanlarda daha fazla kullanılırlar. Modern bir çeşittir. Son dönemde en çok tercih edilen tabela türüdür. Ankara tabelacı sizin için en kaliteli ışıklı tabela uygulamaları sunar. Şirketiniz ya da markanız dikkatleri üstüne daha fazla çekebilir. Işıklı tabelalarda dikkat çekici renkler ve desenler kullanmak, potansiyel müşterilerini kendinize çekmenizi sağlayacaktır.

Işıksız tabelalar ise, gün ışığında kullanım için uygundur. Küçük işletmeler ve kapalı alanlar için daha fazla kullanılır. Geceleri hizmet veren yerler için kullanılması uygun değildir. Işıklı ya da ışıksız her tür tabela uygulaması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşletmeniz ya da markanız ne kadar yeni ve küçük olursa olsun, bir tabela yaptırmanız gerekir. Bu tabela ile insanlar tarafından görünür hale gelirsiniz. Bir firmanın tabelasını, kimliği gibidir. Tabela ile müşteriler sizi görür ve tanır. Yerinizi arayan her müşteri için yol gösterici olacaktır. Tabelasız şirketler insanlara daha az güven verirler.

Ankara tabela, farkı materyallerden ürettiği tabelalar ile sizin için gerekli tüm hizmeti sağlar. Bu tabela çeşitlerine genel olarak bakıldığında ise:

Sayılabilir. Bu liste içinden istediğiniz çeşitte üretim yapılabilmektedir. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size uygun olan ürün ve materyal ile tabelanız oluşturulacaktır.

Totem Tabela Nedir?

Totem tabelalar büyük ve dikkat çekici tabela uygulamalarıdır. Bu tür en çok yollarda, yol kenarlarında ve alışveriş merkezlerinde kullanılır. Çok fazla dikkat çekmesi istendiği için genelde neon renkler ve dikkat çekici tasarımlar ile oluşturulur. Ankara Tabela İmalatı Firması sizin için en dikkat çekici tabelayı tasarlayacaktır. Özellikle yol kenarlarında, şehirler arası yollarda en uzaktan bile görülebilir şekilde tabelanız üretilir. Boyutları ayarlanabilir olan bu tabelalar, istenildiği takdirde değiştirilebilir. Müşterilerimiz tabelasının hangi uzaklıktan görünmesini isterse, tabelanın boyutu ona göre tasarlanır. Bu boyut çok büyük de olabilir. Totem tabelalar bu nedenle genelde çok parçalıdır. İstenilen şekilde dizayn edilerek, uygulanır. Gösterişli ve dikkat çekici olmaları ile reklam ve bilgilendirme amaçlı kullanımda büyük yarar sağlarlar.

Kutu Harf Tabela Nasıl yapılır?

Son zamanların en çok kullanılan tabela çeşitlerinden biridir. Dikkat çekici ve şık duruşu ile ilgi odağı olur. Ankara tabelacı ile siz de bu trendi yakalayabilirsiniz. Marka ya da mekanlar için daha fazla tercih edilmektedir. Bu tabela uygulamasında markanın adı ya da mekanın adının her harfi bir ışıklı tabela olarak tasarlanır. Harf harf ışık saçan tabela ile işletmeniz için en dikkat çekici giriş hazırlanmış olur. Lazer kesim ile yapılan kutu harfler, üç boyutlu ya da iki boyutlu olabilir. Müşterilerimizin istediği doğrultusunda tasarım ekibimiz en uygun yöntemi ve tasarımı belirleyecektir. Müşteriye sunulan tasarımlar üretim için hazır hale gelir. Dış mekanlarda daha fazla tercih edilen bu tabela çeşidi, iç mekanda da sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Fener Tabela Nedir?

Fener tabela iç ve dış mekan için de uygun olan bir tabela türüdür. Ankara tabelacı ile istediğiniz fener tabela uygulaması yapılır. Işıklı ve ışıksız olarak üretilebilir. Dış mekanlar için ışıklı olanları tercih edilir. Mekanlar için dikkat çekici ve ışıklı bir şekilde tasarlanmalıdır. Fener tabelaların maliyeti düşüktür. Montaj sonrasında da çok fazla arıza yaratmazlar. Bu da üretim maliyetleri kadar üretim sonrasında da sizin için maliyet unsuru oluşturmayacağının bir göstergesidir. Sokakta herkes tarafından fark edilen ve ışıl ışıl yanan tabelanız ile hemen tanışabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygulamalarımız ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak istiyorsanız, bizi arayabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ilke edilen çalışanlarımız ile sizin için en doğru ve kaliteli üretmeye hazırız.

Gravür Tabela Nedir ?

Gravür tabela, şeffaf malzemenin işlenmesi ile elde edilir. Bilgisayarlı CNC ile harfler kazınarak oluşturulur. Alüminyum kasa içine hazırlanan bu yazı yerleştirilir. Alüminyum kasa içinde led ışıklı bir düzenek bulunur. Bu sayede ışıklı ve etrafı korumalı olan bir tabela elde edilir. Ankara Tabela İmalatı Firması  olarak, gravür tabela üretiminde en başarılı olan firmaların arasında fark yaratıyoruz. Gravür tabela müşterilerimiz tarafından çok tercih edilen bir türdür. Bu tabela ile işletmenin hem aydınlatma hem de reklam ve tanıtım ihtiyacı karşılanabilir. Mekanlarda görselliği arttırmayı da sağlar. Işıklı tabela olduğu için dikkatleri üstüne toplar ve potansiyel müşterileri işletmenize çekmeniz için etkili olur.

Related Posts

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.