Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Bina Totemi

Bina Totemi

Bina Totemi Ankara’da ve türkiyenin heryerinde sıkça kullanılan bir tabela türüdür. Bu tür tabelalalar çok işlevsel olarak farklı şekillerde kullanılabilir. Daireleri, iş merkezlerini ve tesisleri şık ve modern kılan en önemli malzemeler totemlerdir. Başka bir deyişle, yapı işaretleri olarak adlandırılabilecek bu yapılar, kullanılan malzemenin türüne, boyutuna ve rengine bağlı olarak çeşitli modellerde yapılabilir.

Bina Totemi Ankara

Bina totemleri eskiden kullanılan floresanlı aydınlatmaların terk edilmesi ile günümüzde başka bir boyut kazanarak teknolojiyle bütünleşmiş durumdadır. Işıkla ve ışıksız üretilebilen bu Bina Totemi Ankara ürünleri, canlı ve canlı yapılar yaratarak, sahada özel bir atmosfer yaratır. Özellikle, enerji tasarrufu sağlayan LED ışıkları kullanılarak yapılan vinil streç işaretleri, dikkat çekici özellikleri nedeniyle diğer uygulamalara tercih edilir. Dış yüzeylere ve binaların renklerine kolayca uyum sağlayabilen bu tasarımlar, geniş bir renk yelpazesi ile aydınlatılabilir.

Bina Totemi Sincan

Kutu harf sistemi ile de yapılabilmekte olan bina ve site totemi, özel kesim makineleri vasıtası ile 3 boyutlu şekilde hazırlanabilmektedir. Ayrıca, altın, altın, gümüş ayna, krom, alüminyum ve pirinç harflerle yapılan tasarımlar, paslanmaz tasarımları nedeniyle uzun süreli kullanımlarına izin verir. İstenilen nokta boyutunda yapılabilen Bina Totemi Sincan, yaşam alanının girişine monte edilerek kolayca görülebilir.

Ankara Totem

Dekoratif, pleksiglas, polikarbonat, kompozit ve benzeri plakalar, ortaya çıkan binalara ve totemlere folyo kesme ve dijital baskı şeklinde tasarlanır ve kolayca vidalanarak monte edilir. Dayanıklı ve dayanıklı olan ankara totem, herhangi bir dış etki durumunda bükülme, çatlama veya kırılmaya neden olmaz ve yıllarca kullanılmasına izin verir.

Ankara Totem Tabela

Sadece bulunulan alanın isimliğinden oluşan tabelanın yanı sıra otopark, havuz, spor salonu, acil çıkış kapıları, bina ve site totemleri, misafir girişi gibi çeşitli yerlerin de pratik bir şekilde gösterilmesini sağlayan yönlendirmelere sahip tabelalar da oluşturularak fonksiyonel kullanımlar ortaya çıkarılabilmektedir. Ayrıca ortamın koşullarına göre fark gösterse dahi totemler uzun yıllar dayanabilen yapısıyla hizmet verebilmektedir. Eğer siz de bir ankara totem tabela sahibi olmak isterseniz bizi ayarayabilir ve en hızlı ve kolay şekilde bir toteme sahip olabilirsiniz.

Related Posts