Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Bina ve Site Totemleri
Bina ve Site Totemleri

Bina ve Site Totemleri

Bina ve Site Totemleri çalışmaları söz konusu olduğu zaman firmaların akıllarına geçmiş dönemlerde gelmekte olan tabela modelleri belliydi. Böyle olunca da ne kadar istenmiş olursa olsun fark etmez, yalnızca belirli alanlarda kendilerini tanıtma konusunda araştırmalarını yapmış oluyorlardı. Ancak daha sonrasında bu konuda oldukça farklı değişimler kendini göstermeye başlamış oldu. Bu gelişmeler ışığında yapılmakta olan çalışmaların sonrasında birbirinden farklı şekillerde tabelalar üretilmeye başlamış oldu. Totem tabela modelleri ise özellikle de son dönemlerde pek çok firmanın araştırmalarında yer almakta olan konular arasında kendine yer bulmakta. Klasik tarzdaki tabela modellerinden çok daha farklı olan bu tabelaların en büyük özelliklerinin başında, boyutlarının klasik tabelalardan çok daha geniş olması gelmekte.

Bina Ve Site Totemleri Ankara

Özellikle de petrol istasyonlarının etrafı, otoyollar, alışveriş merkezleri gibi büyük alanlarda tanıtım çalışmaları yapmak oldukça büyük avantajları beraberinde getirebiliyor. Firmalar da artık yapmakta oldukları araştırmaların sonrasında kendilerini ve hizmetlerini etkili bir şekilde tanıtmak adına totem tabela çeşitlerini inceleyerek bunlar arasından seçimlerini yapmaya özen gösteriyorlar. Başarılı bir şekilde tanıtım işlemlerinin yapılması adına pek çok farklı detayın üzerinde özenle durulması gerekmektedir. Bu konuda yapılacak olan en ufak bir yanlışlık sonrasında ortaya çıkacak olan durumlar, firmaların isteklerini hiçbir şekilde yerine getirmemiş olacaktır. Dolayısıyla şimdilerde firmaların büyük bir kısmı bu konuda oldukça ciddi anlamda incelemeler yapmaya özen gösteriyorlar.

Bina Ve Site Totemleri Sincan

Birçok farklı isim tarafından yapılmakta olan totem tabelaların en büyük özelliklerinden bir tanesi, doğru şekilde yapıldıkları takdirde direkt olarak görecek şekilde hazırlanmaktadır. Klasik tarzdaki tabela çeşitlerine oranla çok daha büyük boyutlarda olmasından ötürü de yapım sırasında tüm detayların üzerinde dikkatli bir şekilde durulması gerekmektedir. Ankara Totem tabela çalışmalarında ortaya çıkacak olan en küçük bir hatanın ardından meydana gelmekte olan sorunlar çok daha ciddi olabilecektir. Hedef kitlenin fark etmesi adına gerekli olan detayların her birinin üzerinde durulması adına ise öncelikli olarak bu konuda deneyimli olacak olan kişiler ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Tabela konusunda atılacak olan ilk adımların başında, nerede kullanılacağına bağlı olarak boyutlarının net olarak belirlenmesi gelmekte.

Bina Ve Site Totemi Sincan

Nerede yer alacağına bağlı olarak totem tabelanın boyutlarına bağlı bir şekilde değişim göstermektedir. Sonrasında ise artık sıra renk ve font seçimlerine gelecektir. Grafik tasarımlarının yapılması işleminin ardından bunların dikkat çekmesi adına doğru ve uyumlu renklerin kullanılması gerekmektedir. Tek rengin kullanılmasının yanı sıra son dönemlerde farklı renklerin de kullanıldığı totem tabelaların kullanılması oldukça sık rastlanılan durumdur. Ancak bu aşamada dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi de mutlaka birbiri ile uyumlu renkler arasından seçimlerin yapılmasıdır. Aşırı oranda göz yoran ya da dikkat çekmeyen renklerin seçilmesi sonrasında arzu edilen etki ortaya çıkmamış olacaktır. Bunun yerine göz yormayacak fakat tüm dikkatleri üzerine çekecek olan totem tabelalar, istekleri yerine getirmeyi başarmış olacaktır.

Apartman İsimlikleri, Site Giriş Tabelaları, Site Totemleri ve Site Giriş Tabelaları Kutu Harf, Kabartma Harf, Aynalı Harf, Krom Harf, Alüminyum ve Pirinç levhalar ile istenilen şekil ve ebatlarda özel olarak imal edilip uygulanmaktadır.

Bina Totemleri; Dekota, Pleksiglas, Polikarbon, Kompozit, Sac ve buna benzer ışık geçiren ve geçirmeyen levhalar olarak hazırlanıp Üzerine folyo kesim ve folyo dijital baskı yöntemleri ile hazırlanıp uygulanmaktadır.

Related Posts