Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Pleksi Kutu Harf Tabela
pleksi tabela,kutu,harf,tabelacı,ankara

Pleksi Kutu Harf Tabela

Pleksi Kutu harf tabela, çeşitli malzemeler aracılığı ile üretilen son zamanların en popüler tabela çeşitlerinden bir tanesidir. Firmaların kullandıkları isimler ve logolar, Lazer ve Router diye tabir edilen cihazlar sayesinde üretime koyulur. Bu cihazlar sayesinde tabelaların kesilme işlemi tamamlanır ve 2 ya da 3 boyutlu olan çeşitleriyle müthiş bir görüntü ortaya çıkar.

Pleksi Kutu Harf Tabela Ankara

Son yıllarda kutu harf tabela ve çeşitleri, birçok alanda kullanılmaya başlandı. Hemen hemen her alanda kullandığını söylesek yalan söylemiş olmayız. Pleksi Kutu Harf Tabela Ankara, belirli bir sabitlik kullanım alanı olmamasına rağmen, en çok iş yerlerinde tercih ediliyor.  Işıklı ya da ışıksız, 2 boyut ya da 3 boyut gibi bolca çeşidi bulunan ankara ışıklı tabela yapımındaki kaliteli malzeme ve işçiliğimizin her daim arkasındayız. Uzun bir süredir tabela işinde bulunmamızın getirdiği tecrübe ile kalitemizden ödün vermeme konusunda son derece kararlıyız. En çok tercih edilen tabelalar için geniş kadro ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmetimizi sunmaya devam edeceğiz.

Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela Ankara

Pleksi Kutu harf tabelalar, yapım aşamasında ciddi emek isteyen bir iş örneğidir. Belirli aşamalarımızdan geçen bu iş, özel titizlik ile çalışmalarımız sonucunda bu kaliteye ulaşmıştır. Piyasadaki diğer Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela Ankara işi yapan firmalardan farkımız için tabelalarını nasıl hazırladığımıza bir göz atalım;İlk etapta yapılacak tabelanın siparişine uygun tasarım uygulaması yapılmalıdır. Bilgisayar ortamında tecrübeli ekip arkadaşlarımız gerekli tasarımın modelini çıkarttıktan sonra kullanılacak malzemenin seçim aşamasına geçilir.

Ankara Işıklı Tabela

Boyut ve harf seçimine göre ‘’Router’’ ve ‘’Lazer’’ diye tabir ettiğimiz aletlerimiz ile kesim işlemine başlanır. Kesim işleminden önce de ince bir şekilde kumpas ölçümü yapılır. Bu sayede olası bir sorunun erken çözümlemesi yapılır ve iş garanti altına alınır. Ankara Işıklı Tabela ölçüm ve kesim işlemi bittikten sonra tercih edilen malzemeye en uygun boya çeşidi kullanılarak boyama işlemine geçilir. Bu boyama işleminde de diğer işlerde olduğu gibi tüm sorumluluk yine ankara tabelacı ‘ya aittir. Tabela boyamalarında kullanılan boyanın kalitesinin yanı sıra, hava şartları da bir o kadar önemlidir.

Ankara Tabelacı

Bazı nemli havalarda boyanın tutmama ihtimali oluşur. Biz ankara tabelacı olarak hem hava şartlarını dikkate alarak, hem de kaliteli boya malzemeleri kullanarak bu riski ortadan kaldırdık. Boya ve harfle değil, tüm işleyişlerimizi fazlasıyla ciddiye alıyoruz, almaya da devam edeceğiz.  En son olarak montaj ve gerekli kontroller sağlanarak tabelanın işlemi son bulur.

Pleksi Kutu Harf Tabela Fiyatları Ankara

Kutu harf tabelalar, boyutlarının dışında kendi arasında da farklı çeşitlerle incelenmektedir. Tüm ankara tabela farklı çeşitlerinin üretimi biz tarafından sağlanmaktadır. Uzman kadromuz ile birlikte gerekli siparişler alındıktan sonra üretime başlar, en kısa sürede teslim edebileceğimizin sözünü veririz.  Pleksi Kutu Harf Tabela Fiyatları Ankara, tabela konulacak yerin ücretsiz keşfi sonucu belirlenir, fiyatta anlaşıldığında imalat başlar, montaj ücretsizdir.

Pleksiglas Kutu Harf Tabela

Tabela denilince caddeler sıklıkla karşımıza çıkan etrafa ışıklı tabelalar gelmektedir. Müşteriyi uyarıcı etkisi ile dikkatleri çeken Pleksiglas Kutu Harf Tabela ürünleri birçok farklı aydınlatma malzemesi kullanarak gerçekleştirilebilir. Genellikle gece açık yerde ya da gece tanıtımlarının görünmesini isteyen işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilir.

Tüm kutu harf tabela çeşitlerimize bir göz atalım;

  • Dekota Kutu
  • Alüminyum Kutu
  • Plexiglas Kutu
  • Pirinç Kutu
  • Paslanmaz Krom Kutu
  • Köpük Kutu

 

Related Posts