Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Ankara Tabela Firması İle Çalışmanın Avantajları

Ankara Tabela Firması İle Çalışmanın Avantajları

Ankara Tabela Firması İle Çalışmanın Avantajları, sizin ve şirketinizin veya ofisinizin diğer yerlerden daha önde olmasını sağlar. Yani özenle yapılan tasarımlar ve baskılar sayesinde oldukça çekici bir görüntüye sahip olmakla beraber çok fazla ilgi çekmesi mümkündür. Ankara tabela sayesinde insanlar sizin şirketinize daha çok ilgi gösterecek ve içeride onları neler beklediğini merak edecek. Ankara tabelanın birçok işin altında imzası vardır ve yıllardır bu işe emek veren bir firmadır.

Ankara Tabela Firması İle Çalışmanın Avantajları

Ankara tabela firması ile çalışan insanlar müşterilerin memnuniyeti için büyük bir çaba ve özenli tasarımlar ile çalışmalarına devam ediyorlar. Eğer sizler de reklam yaparken özensiz ve yapmış olmak için yapıyorsanız insanların sizi tercih etmemesi gayet normaldir. Ama siz tabela imalatını iyi bir firmaya yaptırırsanız, müşteriler de firmanızı gayet çekici bulacaklardır.

 

Ankara Tabela Firması İmalatları

Şah Reklam Ankara Tabela Firmasının üretimini gerçekleştirdiği başlıca tabela imalatlarını sıralayalım : 
Kayan Yazılı- Led Tabela
:  Sabit yazılı tabelaların değişime uğrayarak led eklenmiş haline kayan yazılı tabela denilir. Led işlenmesi tabelaları daha etkin bir hale sokmaktadır bununla beraber eski yöntem florasan aydınlatma kullanılarak da kayan yazılı tabela tasarımı yapmak mümkündür. Markaların hedef kitlesine göre kayan yazılı tabelaların dizaynı yapılabilir ve buna göre müşterinin okuyacağı şekilde montajı gerçekleştirilir. Led ışığın kullanılması ise florasan ışığa göre daha fazla etki yaratmaktadır, led ışıklarla tasarlanan tabelalar daha okunaklı ve görsel olarak kişilere daha çok hitap etmektedir.

Bundan dolayı uzun vadede etkili reklam yapmak isteyen kişiler led ışıklı tabela ile markalarını bilinir hale getirebilirler. Kayan yazılı tabelalara animasyon ve benzeri bir çok görsel eklemesi yapılabilir. Ankara tabela üzerinden markanıza en uygun kayan yazılı tabela siparişinde bulunabilirsiniz.

Günümüzde sıklıkla kullanılan tabela çeşitleri ise şu şekildedir;

 • Alüminyum Tabela
 • Pleksiglas Tabela
 • Polikarbon Tabela
 • Kutu Harf Tabela
 • Dijital Baskı Tabela
 • Totem Tabela
 • Fener Tabela
 • Gravür Tabela
 • Krom Kutu Harf Tabela
 • Pleksiglas Kutu Harf Tabela
 • Yönlendirme TabelaTabelalar çeşitli olarak tasarlanmakla beraber uzun vadede, uygun fiyatlı reklam yapmanın da en kolay yollarından biridir. Totem tabelalar dükkan kenarlarına konulabilmektedir, dükkan kenarına yerleştirilen totem tabelaların boyutları ve uzaklıkları iyi ayarlanmalıdır. Uzman kadromuz ile birlikte totem tabelalarınızın yerini en iyi şekilde tespit ederek montaj işlemi yapmaktayız. Totem tabelalar ayarlanabilen bir reklam türüdür aynı zamanda da ayaklı olarak tasarlanmaktadır. Totem tabelalar dilerseniz tek bacaklı, çift bacaklı, ışıklı veya ışıksız olarak tasarlanabilir. Tabela Ankara üzerinden sizin için uygun tabela çeşidini seçebilir ve siparişini verebilirsiniz.

Related Posts