Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Ankara Branda Tabelası

Ankara Branda Tabelası

Ankara Branda Tabelası için vinil malzeme üzerine dijital baskı yapılır. Alüminyum kompozit karkasa baskılı vinil branda gerilerek vinil tabela tamamlanır.

Brandadan reklam tabelası çalışmasıyla da kurumsal ihtiyaçlar sağlamak adına ankara dijital baskıcı firma olarak müşterimizin prestijini kazanmanın verdiği gururla hizmet sunuyoruz.

Branda malzemenin oldukça dayanıklı yapıda olmasıyla birlikte kurumsal ihtiyaçlar için göz yormayan fotoğraf gerçekliğindeki orijinal dijital baskı çalışmasıyla sıkça tercih ediliyor. Üstelik içerisinde kimyasallar içermeyen salt su bazlı latex baskı uygulandığından dolayı daima tercih edilenler arasında yer almaya devam ediyor.

Ankara Branda Tabelası İmalatı Nasıl Yapılır?

Ankara’da bulunan reklam firmamızda vinil germe tabela imalatı yapmaktayız. Vinil germe tabela diğer tabelalara göre daha hızlı ve daha ekonomik bir tabeladır. Vinil germe tabela, demir profil üzeri ahşap çıta montajından sonra vinil germe yapılarak üstüne alüminyum ile dörk köşesi hava almayacak şekilde imalatı yapılmaktadır.

 

Ankara Tabela Ürünleri Nelerdir?

Reklam tabelası modelleri arasında ankara tabelacı olma anlayışına dayanarak farklı çözümlerin de üretildiğinin muhakkak ki altını çizmemiz gerekiyor. Neon, LED ışıklı reklam tabelası uygulamasından hareket edilerek tamamıyla sıra dışı etkin çözümlerin ortaya konduğunu her açıdan dile getirmemiz gerekir. Eğlence merkezleri için hareketli kayan yazı uygulamaları ve spot ışık huzmeleri eğlence mekanının albenisi açısından öne çıkan uygulamalar arasında gelir. Firma olarak dijital baskıda en son çağdaş teknolojiyi yakından takip ederek LED ışıklı reklam tabelası imalatını sürdürüyoruz.

Kutulu Harf Reklam Tabelası Uygulamaları

Kurumsal işletmelerin hemen hemen hepsinde kutulu harfle oluşturulan reklam tabelası çalışmaları gözümüze ilişiyor. Özellikle pleksi ve krom malzemeden üretilen kutulu harf çözümleri reklam tabelası modelleri arasında öne çıkan seçenekleri oluşturmaktadır.

Kutulu harf çözümlerine ilişkin olarak paslanmaz özelliği ve daha çok göz alıcı duruşuyla golden veya sarı renkli krom reklam tabelası çalışmaları sıkça uygulanıyor. Farklı renkleri bir araya getirerek dilediğiniz gibi sıra dışı tasarımı oluşturma imkanıyla kutulu harf çalışmasının öne çıkan etkin çözümlerden birisi olduğunun altını kesinlikle çizmemiz gerekir.

İstenilen ölçülerde ve puntoda kutulu harf reklam tabelası herkesin rahatça okuyabilecekleri ve her yerden rahatça görünebileceği şekilde tasarlanmaktadır. Gece işletmeleri için ayrıca ışıklı kutulu harf dijital baskı çözümlerimiz de bulunmaktadır.

Branda Tabela Siparişi Nasıl Verilir?

Siparişte hızlı teslimat garantisi vererek siparişlerin ivedilikle ulaştırılması bakımından daima yoğun bir çalışma sürecinin ardından sizlere ulaştırmayı sürdürüyoruz. Müşteri odaklı çalışma ilkesi ışığında hareket ederek müşteri memnuniyeti odaklı hareket eden yaklaşıma dayanarak kesintisiz bir şekilde önde gelen çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

Vinil germe ve diğer tabela modellerimizi www.sahreklam.com.tr adresinden bulabilirsiniz.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.