Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Etimesgut Tabela

Etimesgut Tabela

Etimesgut tabela firması, etimesgut, elvankent çevresinde güvenilir ankara tabela cı arayanlar için Şah Reklam iz bırakacak profesyonel çözümler sunar.

 

Etimesgut Tabela Ne Yapmaktadır?

Etimesgut Tabela firması olarak ışıklı kutu harf, ışıksız harf tabela, vinil germe tabela, alüminyum kutu harf, pleksi kutu harf imalatını kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz.

Paslanmaz harf tabela; krom paslanmaz ve gold paslanmaz olarak ikiye ayrılır. Bu tabela türü de dayanıklı olduğu için çok fazla kullanılan tabelalardan biridir. Paslanmaz tabelanın ön ve yan yüzeyine belirli kalınlıklarda paslanmaz saclar eklenir. Ankara tabela harflerin yan kısımları giyotin makasla ön kısımları da lazerle kesilir. Bu tabela türü adı üzerinde paslanmayan olduğu için uzun süre sağlam şekilde kalır. İstenilen yazı türünde ve renginde tabela yapılabilir. Yan bantlar işçi eli ile şekillendirilir ve kaynak olarak lehim kullanılır. Yapılan her şey ön yüzeyde son olarak birleştirilir ve polisaj ile temizlenir.

Yönlendirme ve ikaz tabelaları her şekilde olabilir. Yol çalışması, inşaat çalışması gibi ikaz tabelaları geceleri görünmesi açısından genellikle neon ışıklı tabela olarak yapılır. Ofis tabelası, şantiye tabelası, büro tabelası gibi tabelalar yönlendirme ve ikaz tabelasıdır.

Totem tabela; birkaç farklı cepheden görünebilen ve yere monte edilen tabelalardır. İş yerlerine, şirket önlerine, devlet kurumlarının önüne, alışveriş merkezlerinin önüne, fabrika önlerine vb. yerlere konulur. Genellikle yola yakın olur ve uzak mesafeden bile fark edilecek şekildedir. Ankara tabela totem tabela olarak genellikle çift yönlü yapılır.

Kayan Yazı Tabela

Kayan yazı tabela sabit yazılı tabelaların yazısının yana doğru kayması ile oluşturulur. Ankara tabela içlerinden sık tercih edilen bir tabela türüdür. Kayan yazı tabelalar genellikle led ışıklı olarak üretilir. En çok müşteri çeken tabelalardan biridir. Gündüz de gece de dikkat çeken bir tabeladır. Çok çeşitli ve farklı olarak tasarlanabilir. İçine istenen şekilde görsel efektler ve farklı yazılar eklenebilir. Kayan yazı led tabela fiyatları kullanılan panel sayısına göre değişir. Panel sayısının artışı, tabelanın ölçülerinin artışı ve tek taraflı ya da çift taraflı tabela özelliği tabela fiyatlarını değiştiren etmenlerdir.

Gravür tabela genellikle bina dışında kullanılan bir tabela türüdür. Işıklı olduğu için dikkat çeker. Yukarıdan askılı ya da duvara direkt monteli olarak gravür tabela çalışılabilir. Son birkaç yıldır oldukça popüler olmuştur. Ev içlerinde, ofislerde, firma tanıtım etkinliklerinde, kafelerde, bina veya ofis içlerinde kullanılabilir. Bu tabelada alüminyum kasa içine led ışık yerleştirilerek logo ve yazı görselleri eklenir.

Branda tabela firmaların tanıtım yapmak istediğinde kullandığı Ankara tabela türüdür. Kampanyalara dikkat çekmek istendiğinde, emlak işlerinde ve promosyonlarda kullanılır. Bilgisayarlı ortamda teknoloji kullanılarak ana taban üzerine dijital baskı yapılır. Bu da kaliteli bir görüntü oluşturur. Brandanın üzerine folyo kesim ya da vinil üzerine dijital baskı şeklinde yapılır.

Pleksi Tabela

En uygun fiyatlı tabela türü pleksi kutu harf tabeladır. Bu nedenle firmalar tarafından sıklıkla kullanılır. Pleksiglas üzerine ışıklı veya ışıksız şekilde dijital baskı olarak yapılabilir. Vinil germe tabela alüminyum kasa üzerine kapatılarak yapılır. Vinil içine aydınlatma ürünü ile dijital baskı yöntemi yardımıyla yapılır. Dekume oyma tabela ışıklı tabeladır. Kompozit, pleksi ya da alüminyum içine harfler oyularak pleksi glass ve aydınlatıcı eklenir. Bu tabela türü diğerlerine göre daha pahalı bir tabeladır.

Fakat en karanlık alanlarda bile dikkat çekici bir etkisi vardır. Kolayca yeniden yapılandırılabilir ve uzun süre kullanılabilir. Kafe tabela, emlak tabela, apartman tabela, ofis tabela, fabrika tabela, plaza tabela, teknik servis tabela, okul tabela, hastahane tabela, üretim merkezi tabela, otopark tabela, kuaför tabela gibi tabelaların tamamı Ankara tabela olarak yapılabilir.

Related Posts