Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Ankara Kapı İsimliği Fiyatları
Kapı isimliği,ankara,imalatı,kapı,isimlikleri

Ankara Kapı İsimliği Fiyatları

Ankara Kapı İsimliği Fiyatları

Ankara Kapı İsimliği Fiyatları ‘nı en uygun veren firmamız kaliteli kapı isimliği imalatı yapmaktadır. Kapı isimliği Ankara son zamanlarda çok sayıda şirket tarafından sipariş vermektedir. Kapı isimlikleri imalat sektöründe klasik tarza tercih edilir. Kapı isimlikleri çelik kapıların üzerine takılır. Ayrıca pirinç, alüminyum gibi hafif metaller vasıtasıyla vidalanıp takılmaktadır. Kapı isimlikleri elektrik ve su abone numarası gibi birçok oyma yöntemiyle hazırlanabilmektedir. Kapı isimliği Ankara ilinde birçok yerde yapılmaktadır. Kapı isimliklerini yaptırabilmek için çeşitli şekiller verebilirsiniz. Ayrıca kapı isimliği Ankara ilinde şirketiniz için kapı isimlikleri yaptırabilirsiniz. Şirket içerisinde bulunan resmi panolar veya çelik kapıların üstüne takabileceğiniz kapı isimlikleri sayesinde kapıların daha estetik bir görünüm elde etmesi amaçlanmaktadır. Daha güzel görünümü olan kapıların renkli veya renksiz olarak kapı isimliklerini takabilirsiniz. Kapı isimliği Ankara ilinde çokça bulunmaktadır. Kapı isimlikleri kapıların veya takılacak yerlerin bir kimlik kazanmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca kapı isimliklerini ister ağaç kabuğundan istenirse renkli bir ahşaptan yaptırarak istediğiniz havayı kolayca verebilirsiniz. Kapı isimlikleri neredeyse bütün kapıların tamamlayıcısıdır. Kapılan üzerinde herhangi bir numara veya yazı yazması için kapı isimlikleri kullanılır. Ayrıca kapı isimlikleri resmi ve kamu alanlarında da kullanılır. Resmi alanlarda unvan belirtmek adına kapıların önüne statüler yazılabilmektedir. Bunların dışında apartman içerisinde elektrik, su ve doğalgaz gibi abone numarasını belirtmek durumunda olduğunuz için buralara bir isimlik takılmaktadır. Takılan isimlikler, işlevli bir görünüme neden olarak günlük hayatı daha kolay hale getirmektedir. Buna örnek verilecek olursa kapınıza bir yemek siparişi ettiğinizde gelen kurye sizin olduğunuzu kapı numaranızdan veya isminizden tanıyacaktır. Bu nedenle kapı isimlikleri günlük hayattı oldukça işlevlidir.

Ankara Kapı İsimliği Fiyatları İncelemesi

Kapı isimlikleri günümüzde neredeyse herkes tarafından kullanılmaktadır. Bununla birlikte kapı isimlikle oldukça ucuzdur. Herhangi bir yere kapı isimliğini oldukça ucuza yaptırabilirsiniz. Kapı isimliklerini fiyatından dolayı aza tercih etmeniz gerekmez. Ayrıca kapı isimliklerini isterseniz altın renginde veya daha özel renklerde yaptırabilirsiniz. Kapı isimliği almak için çeşitli internet siteleri üzerinden kendi tasarımınızı dizayn ederek yapabilirsiniz. Kendi tasarımınızı dizayn ettikten sonra gerekli siparişi adresinize verebilirsiniz.

   

Kapı İsimlikleri Nasıl Yapılır?

Yaptığımız kapı isimlikleri kurye aracılığı ile adresinize gönderilmektedir. Bazı kapı isimlikleri takılabildiği gibi bazıları yapışkanlı olarak gelmektedir. Yapışkanlı olanlar hemen düşmez ve oldukça dayanıklıdır. Bu durumu sipariş verirken belirterek mağduriyet yaşamamalısınız. Kapı isimlikleri ayrıca gümüş renginde ve birçok desenle hazırlanabilir. Bunun için yazı tipini dahi belirlemeniz mümkündür. Yaratıcılığınızı konuşturmak adına yazı tipini, rengini nasıl bir malzeme ile yapılacağını seçebilir ve kullanabilirsiniz.

Kapı İsimliği

İsimliğin boyutu, renk çeşidi ve yazı tipine uygun bir işlem gerçekleştirilir. Bu aşama fazlasıyla önemlidir. Sıradan isimlik üreten firmalar, boyuta göre uygun olmayan yazı tiplerini tercih ediyorlar. Bu da isimliğin kalite ve görselini fazlasıyla bozuyor. Tüm bu işlemler bittikten sonra ise üretim işlemine geçilir.

 

Ankara Kapı İsimlikleri imalatı

Kapı isimlik Üretimi bittikten sonra hava şartlarına uygun bir ortamda boyama işlemi gerçekleştirilir. Kullanılan boyanın kalitesi de tıpkı yazı tipi ve boyutu gibi oldukça önemlidir. Kalitesiz malzeme kullanımlarında bu isimlikler kısa sürede pas tutup eskiyebiliyorken, bizim kullandığımız kaliteli malzemeler ve tecrübemiz sayesinde hiçbir sorun ile karşılaşmayacaksınız.

bir yorum bırakın

Yorum yapmak için giriş yapmış olmanız gerekir.