Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
Pleksi Yönlendirme

Pleksi Yönlendirme

Pleksi yönlendirme tabelası, belli bir alana yönlendiren, neyin nerede olduğunu açıklayan, mağazalardaki fiyatları belirten, kural işaretlerini belirten, hangi odanın ne işe yaradığını söyleyen tabelalara verilen addır. Bu tür tabelaların asıl amacı, kurumsal bir binada iş yapmak isteyen insanların yolunu daha iyi bulmasını sağlamaktır. Bu sayede insanlar binada kaybolmayacak ve istedikleri yeri daha hızlı bulacaklar. Bu tür tabelalara birkaç örnek vermek gerekirse çıkış yazılı tabelalar, yangın merdiveni tabelaları, bir katta bir personelin odasını ararken odaların yanındaki tabelalar gibi çeşitli örnekler bu tür tabelalara girmektedir.

Pleksi Yönlendirme Ankara

Bir bankada olduğunuzu düşünün. Bankanın içine girdiniz. Bankada mevduat hesabınız ile ilgili işlem yapacaksınız. Bu konuda gerekli Pleksi Yönlendirme Ankara gördünüz ve o kısma gittiniz. Peki bunu nasıl yaptınız? Tabii ki yönlendirme tabelaları sayesinde. Bu tabelalar, kurumsal binalarda hayatımızı kolaylaştırmak ve bir yeri daha kolay bulmamızı sağlamak için varlardır. Aynı şekilde mağazadaki fiyat etiketleri, bir restoranın kural işaretleri, bir kurumun tuvalet veya yangın çıkış merdivenini gösteren tabelalar da bunlara birer örnektir. Peki bu tabelalara ne ad verilir? Amacı nedir? Avantajları ve fiyatları nelerdir?

Ankara Pleksi Yönlendirme Tabelası

Pleksi ayaklı yönlendirme, yönlendirme tabelalarının ayaklı halidir. Tek fark biri duvarda veya tavanda asılı iken bu Pleksi Yönlendirme yerde durmaktadır. Genellikle giriş kısımlarında bulunur. Bu tabelaların reklam firmaları gibi birçok firmada üretimi sağlanmaktadır. Pleksiyi kesen makine ile üretilen bu tabelalar, plakanın üzerine yazılan yazılar ile üretilmektedir. Üzerine makine ile yazı yazılan şeklinin dışında bir de yapıştırma kullanılarak üretilen tabelalar vardır. Bu tabelalar, özellikle cam yüzeylerde yapıştırılan harflerin birleşimlerinden oluşmaktadır.

Ankara Yönlendirme Levhası

Bu tabelaların kullanım alanları çeşitlidir. Her kurumda ve binalarda bulunabilen bir Ankara Yönlendirme Levhası türüdür. Her alanda rahatlıkla rastlayabileceğiniz bu tabelalar, özellikle kurumsal binalarda bolca bulunmaktadır. Apartmanlardaki yangın çıkış tabelası, restorandaki kaygan zemin tabelası, ofisteki genel müdürün odasının yanında bulunan ankara tabela bunlara birer örnektir. Kısacası her alanda her binada rahatlıkla rastlanılan bu mimari yönlendirme ürünü sizleri yönlendirme amaçlı hizmet vermektedir.

Ankara Yönlendirme Tabelası Fiyatları

Alacağınız ürünün boyutuna göre Ankara Yönlendirme Tabelası Fiyatları 10 liradan 3000 liraya kadar bulunan bir fiyatlandırma seçeneğine sahiptir. Uygun fiyatının bulunması ile birlikte kurumlar birden fazla ankara tabela siparişi vererek toptan indirimlerden de faydalanabilir.

Pleksi Yönlendirme Levhasının Avantajları

Yönlendirme levhasının birçok avantajı bulunmaktadır. Pleksi Yönlendirme Levhasının Avantajlarını şöyle sıralayabiliriz ;

  • Duvara monte edildiğinden düşmeye karşı savunmalıdır. Herhangi bir hasar almazlar.
  • Geniş bir şekilde bulunabileceğinden uzaktan da rahat görünecek şekilde tasarlanabilirler. Bu sayede müşteriler rahatlıkla okuyabilirler.
  • Pleksi makinesi ile yapılan baskılar kalitesi ve dayanıklılığı ile bozulmadığından dolayı bozulmamaktadır.
  • Ayaklı yönlendirme tabelalarının alt kısımları ağır olduğundan devrilmeye karşı dayanıklı bir yapıda bulunmaktadır. Bu sayede kırılmayacaklardır.

Related Posts