Hemen Teklif Al
Hemen Şimdi Ara
İnşaat Proje Tabelaları
ankara tabela, inşaat proje tabelaları

İnşaat Proje Tabelaları

İnşaat Proje Tabelaları yapımı tamamlanmamış projelerde, gereken yazılı tanıtım bilgilerinin yer aldığı materyallere denilmektedir.  Potansiyel müşterilere sunulacak hizmet hakkında bir nevi açıklayıcı bir anlatım yapmaktadır. Bu sayede projenin bitmesi beklenilmeden müşterilerle etkileşim kurulabilmektedir. Erkenden kurulan bu iletişim, proje sürecinden bağımsız olarak gereken ticari alışverişi başlatmaktadır. Şantiyelerin vazgeçilmezi olan bu tabelalar, rehberlik açısından fazlasıyla önemlidir. Çünkü ülkemizde en önemli sektörlerden birisi olması, bu önemin duyulmasına fırsat tanımıştır. İstihdam durumunda aranılan nitelikli personel kitlesinin bulunmasına imkân vermektedir. Tabela sektörü inşaat alanıyla doğrudan ilişkilidir. Genel proje tabelalarını istinaden iş kazalarının önüne geçecek bilgilendirme tabelalarına da ihtiyaç duyulabilmektedir. Türkiye genelinde hemen hemen her inşaat bu tip tabelalara rastlamam mümkündür. İnşaatın büyüklüğüne göre tasarlanacak tabelaların dayanıklı olması sağlanmaktadır. Plastik zemin üzerine kesilen folyolarla gerçekleştirilebileceği gibi metal zeminlere de dijital baskı seçenekleri gerçekleştirilmektedir

İnşaat Proje Tabelası Ankara

İnşaat Proje Tabelaları oluşturulurken belirli kriterlere dikkat edilmesi gerekmektedir. Öncelikli olarak çalışma alanı dikkate alınıp, tabelaların oluşturulacağı malzemelerin kaliteli ve dolayısıyla sağlam olması lazımdır. Diğer taraftan uygulanacak tabela çeşitlerinden en doğru olana karar verilmelidir. Bu konuda talebinizi takiben, çalışanlarımız yönlendirmelerde bulunacaktırlar. İstenilen ebatlarda hazırlanabilen tabelalar, genellikle demirden yapılan bir iskelete monte edilmektedir. Baskı yöntemleri müşteri taleplerine uygun şekilde geliştirilebilmekte ve istenilen tasarımlar kullanılabilmektedir. Kompozit panelden üretilen ana tabelalar, inşaatın en göz alıcı bölümünde konumlandırılmaktadır. Dikkatleri kendisine çekmesi için yeterli ebatlarda olması gerekmektedir. Konumlandırılacağı alanın önceden belirlenmesi, inşaat faaliyetleri açısından yaşanabilecek aksaklığın da önüne geçecektir. İş akışını en az engelleyen fakat merkez konuma yerleştirilmelidir. Bu konuda yaşanılacak kararsızlıkta personellerimiz tespit çalışması yapacaktırlar.

 

İnşaat Proje Tabelaları İmalatı Ankara

Projenin gerçekleştirilmesinde yer alan müteahhit firma ya da firmaların kim olduğu, neyin ve hangi amaçla yapıldığının anlatımı, mevcut konumun detayı, ne zaman başladığı, teslim tarihi ve ruhsatta yer alan birtakım bilgiler İnşaat Proje Tabelaları oluşum aşamasında eklenmektedir. Yazıların okunaklı olması ana amaçlardan birisidir. Çünkü bilgilendirici işlevi gözden çıkarılmamalıdır. Tarafımızca dikkat çekmesi istenilen yönlere odaklanan tasarım ilkeleri benimsenecektir. Bu sayede potansiyel müşterilerinizin aklında oluşabilecek sorular kalmayacaktır. Yatırımlarını projenizden yana kullanmak için kısa sürede iştirak etmeleri, iş sürecinize ön satımlarla hız katacaktır. Bu durum dikkate alındığında es geçilmesi pek mantıklı olmayacaktır. Çünkü bir taraftan edinilen merak giderilmekte diğer taraftan da uzun süreli reklam kampanyası amacı güdülmektedir. Yapılacak yatırımın getirisi maliyetinden fazla olacaktır.

Bir yerleşim yerinde açılışı yapılan işletmelerden çok, başlanılan inşaatlar dikkat çekmektedir. Bu durum İnşaat Proje Tabelaları önemini her geçen gün arttırmaya başlamıştır. Çevre sakinleri tarafından gerçekleştirilen projeye ait bilgilerin edinilmesi kolaylaşacak ve gereken yatırımların doğru zamanda yapılması sağlanacaktır. Bir taraftan tüketiciye fayda sağlayan bu küçük detay diğer taraftan da yüklenici firmanın yükünü hafifletecektir.

Related Posts